КСВ 02.12.2021 Читати 4 хв

Всеукраїнське журі визначило ТОП-30 учителів Приазов'я

Всеукраїнське журі конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2021» оцінили есе та відеороботи учасників четвертого сезону конкурсу. Згідно з рейтинговою таблицею визначено ТОП-30 вчителів регіону. На наступному етапі конкурсу вони зустрінуться з менторами, виступатимуть із презентаціями та поділяться досягненнями своєї роботи.

Конкурс «Найкращі вчителі Приазов'я» є аналогом престижної національної премії вчителів Global Teacher Prize Ukraine та проходить у Маріуполі вже вчетверте за підтримки Групи Метінвест та народного депутата України Вадима Новинського.

Цього року на конкурс освітяни подали 57 заявок. Представники всеукраїнського журі вивчили всі роботи учасників четвертого сезону – по кожній виставили бали та оголосили список ТОП-30, з яким можна ознайомитись у групі конкурсу у Facebook за посиланням.

Завтра, 3 грудня, для тридцяти найкращих учителів пройде наступний відбірковий етап. Вони офлайн зустрінуться з менторами конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2021», де запрацюють бали в ході асесменту «Питання-відповідь: з досвіду роботи», презентувавши свої інновації та напрацювання. За підсумками одержаних балів буде сформовано рейтинг ТОП-10. Вже 9 грудня вчителі мають презентувати свої інтегровані уроки, які оцінять переможці національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Для того щоб отримати головний учительський «Оскар» педагогам потрібно бути ініціативними та винахідливими, швидко адаптуватися до нового та, звичайно ж, любити дітей та свою справу. І цього року є за що поборотись, окрім цінних призів від Групи Метінвест, переможець отримає грошову премію від народного депутата України Вадима Новинського.

— Вікторія КОШМАНОВА, координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест».

Ім'я переможця конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я – 2021» стане відомим на урочистій церемонії нагородження 10 грудня.