КСВ 03.10.2016 Читати 5 хв

IT-технології для дітей Кривого Рогу

У рамках програми "Місто - нашими руками" Північний та Центарний ГЗК подарували дітлахам Кривого Рогу повністю укомплектовані комп'ютерні класи. До нового навчального року в ЗОШ №2 відкрито комп'ютерний клас, а в ліцеї №35 цілий IT-центр «Імпульс». Для уроків інформатики встановили сучасні комп'ютери та мультимедійну техніку, багатофункціональний пристрій для друку та сканування документів, проекційний екран. 

Основам комп'ютерної грамотності тут навчатимуться майже 1500 дітей різного віку. - Школа комп'ютерної майстерності – єдина у Саксаганському районі. Її технічні засоби давно застаріли і не дають можливості дітям якісно обробляти відеоролики, фотографії, освоювати 3D-графіку, використовувати інтернет-ресурси, сучасне програмне забезпечення. Бажання дітей розвиватися та йти в ногу з часом підштовхнуло нас до участі у конкурсі. Ми виграли грант і завдяки Північному ГЗК здійснили нашу мрію, - зауважила директор Раїса Лисенко.

Павло Тимошенко, генеральний директор Північного ГЗК: - Північний ГЗК Метінвеста – найбільше гірничодобувне підприємство у галузі. Комбінат успішно реалізує інвестиційні проекти, впроваджує сучасні технології, автоматизовані системи керування, програмне забезпечення. Тому ми з радістю підтримали проект ліцею створення комп'ютерного класу. Сучасному суспільству та успішним підприємствам потрібні грамотні фахівці у галузі IT-технологій. За ними майбутнє Кривого Рогу та України. ЗОШ №2 також потребувала оновлення комп'ютерів. Востаннє оснащення класу інформатики проводили 15 років тому. За ці роки техніка безнадійно застаріла і не могла відповідати сучасним вимогам освітнього процесу.

Директор ЗОШ №2 Надія Реріх: Не у всіх хлопців удома є хороший комп'ютер і можливість позайматися поза класом. Та й без викладача інформатики освоїти знання нелегко. Саме на уроці вчитель виховує у дітях правильні підходи у роботі з комп'ютером. Ми вдячні Центральному ГЗК за такий цінний подарунок для наших учнів! Тепер наша школа сміливо може крокувати в ногу з часом. Генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик: – Радісно дивитися на обличчя дітей, які хочуть дізнатися про все на світі. Ми підтримуємо ініціативи шкіл, які спрямовані на освоєння сучасних технологій. З їхньою допомогою діти отримують знання, необхідні у подальшому житті, без яких неможливі повноцінне навчання та перспективна робота. Ми раді зробити свій внесок у виховання та розвиток майбутнього покоління.