КСВ 14.01.2022 Читати 5 хв

Школи Покровської громади отримали техніку від Метінвесту

За підсумками профорієнтаційної роботи, проведеної у 2021 році, чотири навчальні заклади Покровської громади отримали в подарунок від компанії «Метінвест Покровськвугілля» сучасну техніку. Гранти дісталися тим школам, де найбільша кількість випускників надійшла на гірські спеціальності.

На урочистому заході, що відбувся в ЗОШ № 15, були присутні представники шкіл, компанії «Метінвест Покровськвугілля», відділу освіти та місцевої влади.

За словами спеціаліста із взаємодії з навчальними закладами відділу навчання та розвитку персоналу «Метінвест Покровськвугілля» Олени Дуничової, протягом року представники компанії активно проводили у навчальних закладах профорієнтаційну роботу. Вони зустрічалися із учнями 9-11 класів, організовували екскурсії на шахту, знайомили з професіями.

Профорієнтаційна робота проводиться вже не перший рік, але саме 2021-го нам вдалося досягти високих результатів. Дуже приємно, що велика кількість школярів-випускників навчатимуться, а надалі і працюватимуть у нашому регіоні.

— Олена ДУНІЧЕВА. 

За підсумками минулого року спільно з відділом освіти було проведено аналіз проходження ЗНО та вступу до навчальних закладів гірничого профілю. Таким чином було відібрано чотири школи, які показали найкращий результат профорієнтаційної роботи.

Перше місце посіла Піщанська школа – вона здобула грант у 50 тисяч гривень. На ці кошти було куплено телевізор та проектор.

Друге місце – у ліцею зі структурним підрозділом гімназії № 6. Його представники вибрали як подарунок документ-камеру, яка допоможе поглибити знання з різних предметів, а також ламінатор, брошурувальник та багатофункціональний пристрій. Сума гранту становила 30 тисяч гривень.

Третє місце та грант у 20 тисяч гривень поділили між собою школи № 14 та № 15. У першому навчальному закладі вибрали як подарунок два принтери, а у другому – екшн-камеру, портативну колонку, фліпчарт та освітлювальні прилади для розвитку шкільного медіакружка.

Ми відчуваємо підтримку компанії «Метінвест Покровськвугілля» і у сфері медицини, і у сфері освіти. Наші навчальні заклади розвиваються завдяки участі у таких грантових програмах.

— Маргарита ІДРІСОВА, заступник покровського міського голови

– Нам дуже приємно, що наша школа посіла перше місце, – каже заступник директора з виховної роботи Піщанського закладу загальної середньої освіти Тетяна ПАВІЛОНІС. – Ми тісно співпрацюємо з «Метінвест Покровськвугілля», представники компанії приїжджають до нас у гості, багато батьків наших учнів працюють на її підприємствах. Діти пишаються батьками, знають про шахтарську професію – і із задоволенням вступають до навчальних закладів на гірничі спеціальності, щоб продовжувати їхній шлях.