Кар'єра 06.07.2021 Читати 5 хв

Технічна освіта у пріоритеті: Метінвест – найкращий приклад співпраці

Центр кар'єри Метінвест взяв участь в онлайн-засіданні Ради роботодавців при Маріупольському міському центрі зайнятості на тему попередження безробіття молоді й налагодження ефективної комунікації роботодавців з установами професійно-технічної освіти. Представлена ​​стипендіальна програма від Групи Метінвест для студентів училищ і коледжів Маріуполя стала для учасників zoom-конференції прикладом ефективної спільної роботи бізнесу та освіти.

Учасники Ради роботодавців при Маріупольському міському центрі зайнятості обговорювали питання щодо особливості працевлаштування молоді міста, стажування студентів вишів, коледжів, училищ і ліцеїв, можливість навчання на замовлення роботодавця, а також шляхи й методи вибудовування ефективної комунікації роботодавців із закладами освіти. Як зазначили представники Маріупольського міського центру зайнятості, на ринку праці спостерігається професійний дисбаланс між попитом і пропозицією. Одним зі шляхів подолання цього дисбалансу є плідна робота з усіма сторонами соціального діалогу, які зацікавлені у правильному виборі майбутньої професії та успішному працевлаштуванні молоді. Успішні програми Групи Метінвест тому підтвердження.

Група Метінвест інвестує значні кошти в підтримку й розвиток сфери освіти, розробляє та впроваджує програми взаємодії. Також компанія закуповує необхідне обладнання для навчання студентів технічних спеціальностей, допомагає робити аудиторії навчальних закладів інтерактивними й сучасними.

«Центр кар'єри Метінвест є ключовою ланкою комунікації між роботодавцем, закладами освіти та учнями, – наголосив директор Центрів кар'єри Метінвест Віталій Тишечко. – З цього року компанія запускає пілотний проєкт партнерства з п'ятьма установами професійно-технічної освіти в Маріуполі. Першокурсники профільних для підприємств Групи Метінвест професій отримуватимуть від компанії весь календарний рік стипендію в розмірі 700 грн. А з другого та третього курсів – від 1000 до 1200 гривень залежно від показників успішності й активності. Крім того, студенти проходитимуть оплачувану практику за своєю професією безпосередньо на виробництві, а ми супроводжуватимемо їх на всьому шляху навчання. І до його завершення для них уже будуть забезпечені перші робочі місця на підприємствах Групи Метінвест. Це створить умови для професійного розвитку молоді в нашому місті та дозволить зробити його більш привабливим для життя».

Нагадаємо, цього року Група Метінвест підписала угоду про співпрацю з міськими навчальними закладами професійно-технічної освіти та коледжами: Маріупольським вищим металургійним професійним училищем, Маріупольським центром професійно-технічної освіти, Маріупольським професійним ліцеєм автотранспорту, Маріупольським професійним коледжем приазовського державного технічного університету, в яких з 1 вересня реалізовуватиметься масштабна мотиваційна програма для студентів 11 професій і трьох спеціальностей, профільних для підприємств Групи Метінвест.

Крім того, група Метінвест продовжує реалізовувати стипендіальну програму для студентів профільних ВНЗ. З третього року реалізації програма трансформується та буде спрямована на виявлення й мотивацію кращих студентів, які зможуть брати участь у конкурсі на вакантні позиції підприємств Групи та які проявляють себе не лише у класичному навчанні, а й беруть активну участь в освітніх і корпоративних ініціативах компанії.
Більш детальну інформацію про нову стипендіальну програму для студентів училищ і коледжів від Групи Метінвест можна дізнатися, приєднавшись до телеграм-групи «Метінвест – шлях до цілі», також за телефоном 0-800-606-000 або в офісі Центру кар'єри Метінвест за адресою: проспект Металургів, 68, з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.