Важлива новина 11.05.2022 Читати 4 хв

Тарас Шевченко: Дії окупантів на ММКІ – незаконні

Генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча дав розгорнутий коментар щодо дій російських загарбників на підприємстві. 

Зараз у Маріуполі розповсюджується інформація, що невідомі люди збирають співробітників Маріупольського меткомбінату імені Ілліча на якісь збори – нібито з приводу початку відновлення підприємства. Однак Тарас Шевченко, гендиректор ММКІ, повідомляє, що жодних зборів персоналу в Маріуполі представники комбінату не проводять.

– Окупанти протиправними діями намагаються захопити підприємство. Ми не розуміємо, хто ці люди, що вони хочуть і не відповідаємо за їхні дії. Ми не радимо співробітникам іти на ці збори, тому що ніхто не може гарантувати там їхню безпеку. ММК ім. Ілліча по закону належить Групі Метінвест і ніколи не буде працювати в окупації. Ми відновимо роботу підприємства тільки після повної перемоги України і будемо працювати лише за цієї умови, – наголосив Тарас ШЕВЧЕНКО

Зокрема генеральний директор ММКІ підкреслив, що ніхто, окрім Метінвесту, не зможе запустити виробництво. 

– Тільки у нас є всі документи, ми встигли їх вивезти. Тільки у нас є фахівці, які зможуть зробити цю важку працю з відбудови й відновлення виробничих потужностей. Російські пропагандисти намагаються зробити красиву картинку щасливого життя, за якою немає жодного реального підкріплення. Всі, хто був у Маріуполі та знаходиться там зараз, прекрасно розуміють: і відновлення заводу, і нібито початок відбудови Маріуполя – брехня російської пропаганди, – зазначив Тарас ШЕВЧЕНКО.

Також СЕО ММК ім. Ілліча зауважив, що дії окупантів незаконні, всі вони фіксуються, і за це буде відповідальність у межах законодавства України. Тарас Шевченко закликав маріупольців та іллічівців не довіряти людям, які зараз намагаються зібрати колектив у Маріуполі з тих, хто ще залишається в місті.


Не співпрацюйте з окупантами, не допомагайте ні в чому, вони брешуть і не мають на меті відновлення, це все лише для пропаганди. За їхніми гаслами нічого не стоїть, окрім цинічної брехні. Люди, які знищили місто, вбили тисячі мирних маріупольців, не будуть нічого робити для розвитку міста. Не бійтеся погроз і зробіть усе, щоб виїхати в Україну. Вже в Запоріжжі ви будете у безпеці. Буде і допомога і робота.

— Тарас ШЕВЧЕНКО, генеральний директор ММКІ

Нагадаємо, що в Запоріжжі та Кам’янському вже працюють Центри допомоги металургам і ремонтникам Метінвесту, які виїхали з гарячих точок України. Людям надають тимчасове житло, різноманітну гуманітарну допомогу. Для евакуйованих працюють медики та психологи, а головне – маріупольці продовжують працевлаштовуватися на інші підприємства компанії, щоб мати повноцінний дохід і соціальні гарантії.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.