Важлива новина 10.12.2020 Читати 4 хв

Зварювальники Метінвесту перемогли на престижних всеукраїнських змаганнях

З 24 по 27 листопада у Києві пройшов XIV відкритий конкурс зварювальників України «Золотий Кубок Бенардосу 2020». Участь у змаганнях взяли 19 професіоналів із провідних підприємств країни. Вони змагалися у кількох категоріях. У категорії «Дугове зварювання електродом, що плавиться, в активних газах» усі призові місця зайняли зварювальники «Метінвест-Промсервісу» та «Азовсталі». За умовами конкурсу необхідно було виконати зварювання пластин у вертикальному та горизонтальному положеннях.

Перше місце виборов електрогазозварник цеху ремонту доменного виробництва «Метінвест-Промсервісу» Олексія Бієнка. До речі, він переможець конкурсу професійної майстерності серед молодих спеціалістів World Skills Ukraine 2020. Наразі Олексій у складі збірної України представлятиме Україну на міжнародному конкурсі зварювальників екстра-класу. Електрогазозварювальник цеху ремонту рухомого складу «Азовсталі» Олександр Жилін посів у цій номінації друге місце. Від першого місця його відокремили лише кілька балів.

– У конкурсах беру участь вже кілька років – для мене це нагода подивитися на інших конкурсантів, на їхні роботи. Адже зварювання – не лише про досвід та холодний розрахунок, у кожного спеціаліста свій підхід до роботи. Свіжий погляд на рутинну роботу, новий досвід та спілкування з колегами – це чудова можливість покращити та відточити свої навички, – каже Олександр.

Сергій Горбенко з цеху ремонту металургійного обладнання № 4 «Метінвест-Промсервісу» в категорії «Дугове зварювання електродом, що плавиться, в активних газах» посів третє місце. Також у змаганнях брав участь електрозварювальник ручного зварювання газового цеху «Азовсталі» Денис Хало та електрозварювальник цеху ремонту доменного виробництва «Метінвест-Промсервісу» Дмитро Оксенчук.