Метінвест Політехніка 13.01.2022 Читати 4 хв

Будівництво Метінвест Політехніки виходить на новий рівень

У Маріуполі триває будівництво першого недержавного технічного університету "Метінвест Політехніка". Завершуються роботи з влаштування нульового рівня навчального корпусу. Паралельно зводяться гуртожиток та спортивний комплекс. Усі роботи йдуть відповідно до графіка.

На будівельному майданчику університетського містечка «Метінвест Політехніки» задіяно понад 150 людей. Фахівці вже завершують роботи самого трудомісткого етапу будівництва «нульового циклу» – зведено частину будівлі, що знаходиться нижче за підлогу першого поверху, змонтовано перші сталеві конструкції.

Наразі проводиться монтаж залізо-бетонних конструкцій. Незабаром встановлять плиту підлоги першого поверху. Все, що вище за неї буде зі сталевих конструкцій, крім перекриттів – вони залізобетонні. Потім зроблять монтаж скляного фасаду.

— Андрiй РИЖИКОВ, директор компанії "DС Evolution".

У головному 12-поверховому корпусі університету "Метінвест Політехніка" розмістять навчальні класи, бібліотеку та надсучасні лабораторії, на даху облаштують терасу.

Паралельно з будівництвом навчального корпусу зводять гуртожиток для майбутніх студентів. Вже залито фундамент, бетонують головні колони із жорстким армуванням. Наступний крок – встановлення плити перекриття цокольного поверху. Вище відмітки "нуль" всі конструкції каркасу металеві з монолітними плитами перекриттів. У підвальній частині гуртожитку облаштують спортзал, душову, пральню та медичний блок. Для студентів обладнають кімнати та створять усі умови, необхідні для проживання та навчання.

Поруч збудують спорткомплекс, для якого зараз ведеться закладка фундаменту, відкриють футбольне, волейбольне та баскетбольне поля. Територію студентського містечка озеленять деревами та чагарниками.

 

Завершити роботи на трьох комплексах будівель – навчального корпусу університету «Метінвест Політехніка», гуртожитки для студентів та спортивного центру – планують одночасно і згідно з графіком.