18.07.2017 Читати 4 хв

Їдальня №23 – нова зірка ММК ім. Ілліча

На аглофабриці ММК ім. Ілліча після капремонту ми відкрили їдальню. Шість мільйонів гривень направили на проведення всіх ремонтних робіт, закупівлю нових меблів та сучасного обладнання. Зміни сталися тут масштабні: зі старого залишилися лише стіни. У внутрішніх приміщеннях провели повне перепланування.

Наголос зробили на зручність та відповідність усім санітарно-гігієнічним нормам. Тепер тут буде комфортно як гостям, так і співробітникам їдальні – адже умови покращені і в обідніх приміщеннях, і в зонах приготування їжі. Після перепланування для відвідувачів тут з'явилися велика обідня зала на 112 посадочних місць, буфет, просторі вестибюль та хол з гігієнічними приміщеннями та вбиральнями.

А для співробітників їдальні обладнано зал приготування їжі, посудомийне приміщення, гарячий, холодний, м'ясо-рибний, овочевий та кондитерський цехи, три стаціонарні холодильні камери, сухий склад, кабінети, підсобні приміщення, санвузли, душові та вбиральні. Закупили для кухарів та нове сучасне обладнання. Усі приміщення облицьовані кахельною плиткою. Ремонтники замінили сантехнічні комунікації, системи опалення та вентиляції, проклали нові електро- та силові кабелі. А замість старих дерев'яних вікон та дверей встановили металопластикові.

Генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко: - Хотілося б, щоб у цій гарній сучасній їдальні було комфортно і кухарям працювати, і нашим співробітникам обідати. Адже все робилось із душею і для людей. А старання фахівців-ремонтників змогли оцінити відразу після відкриття не лише співробітники аглофабрики, а й підрядники, зайняті тут на різних роботах.