КСВ 22.06.2020 Читати 2 хв

Стипендіальна програма Метінвесту: далі буде

У межах реалізації стипендіальної програми Групи Метінвест у Приазовському державному технічному університеті (ПДТУ) у 2020 році 280 студентів I-V курсів 11 профільних для підприємств компанії спеціальностей отримали додатковий матеріальний бонус за досягнення найкращих результатів у навчанні.
 
Загалом на реалізацію стипендіальної програми в п'яти ВНЗ Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу у 2019-2020 навчальному році Група Метінвест направить 12,8 млн грн.
 
У ПДТУ учасниками стипендіальної програми стали студенти п'яти факультетів: металургійного, інформаційних технологій, транспортних технологій, енергетичного, а також машинобудування та зварювання. Розмір стипендії майбутнім молодим спеціалістам від металургів становив від 700 до 1700 гривень залежно від курсу та рейтингу стипендіату за такими критеріями як успішність, участь у проєктах і тренінгах Метінвесту, проходження практики на підприємствах компанії, вибір теми дипломної роботи зі списку актуальних для компанії питань.
 
Попри складну кон'юнктуру ринку металопродукції та вплив пандемії коронавірусу компанія продовжить реалізацію стипендіальної програми для найкращих студентів технічних спеціальностей ПДТУ й наступного навчального року.
 
«Навіть під час національного карантину й переходу вишу в режим дистанційного навчання Метінвест продовжив реалізацію стипендіальної програми в Маріуполі, що стало суттєвою мотивацією для наших найкращих студентів», – зазначив керівник «Центру кар'єри» ПДТУ, секретар стипендіальної комісії Ігор КУЩЕНКО.
 
«Наша підтримка майбутніх молодих фахівців, зокрема стипендіальна програма, працює одразу в кількох напрямках – студенти бачать, що можуть реалізувати себе, взявши добрий старт на підприємствах рідного міста, а абітурієнти звертають увагу на перспективні технічні спеціальності», – наголосив директор із персоналу та адміністрації МК «Азовсталь» Костянтин ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ.