КСВ 10.11.2020 Читати 5 хв

Стипендіальна програма Метінвесту – драйвер для розвитку молоді

Група Метінвест на постійній основі підтримує майбутніх молодих спеціалістів, мотивуючи найкращих студентів профільних спеціальностей.

Взаємодіючи з вишами  в межах підписаного меморандуму про співпрацю, за 10 місяців цього року в стипендіальну програму для молоді Маріуполя компанія інвестувала три мільйони гривень.

Група Метінвест стабільно реалізує стипендіальну програму для найкращих студентів технічних спеціальностей Приазовського державного технічного університету (ПДТУ). Учасниками стипендіальної програми є студенти п'яти факультетів: металургійного, інформаційних технологій, транспортних технологій, енергетичного, а також машинобудування та зварювання. Розмір мотиваційної стипендії від Групи Метінвест майбутнім молодим фахівцям складає від 700 до 1700 гривень залежно від курсу й рейтингу стипендіата.

Наразі за результатами успішності 222 студенти 1-5 курсів профільних спеціальностей ПДТУ отримують стипендію від Групи Метінвест.

Як зазначив директор з персоналу та адміністрації МК «Азовсталь» Костянтин ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ: «У межах нового формату співпраці Група Метінвест взяла на себе додаткові зобов'язання в дуже важливому для Маріуполя, для України процесі створення сучасної професійної освіти. Студентська молодь має можливість не лише вивчати всі необхідні аспекти майбутніх професій у цехах підприємств, знайомитися з виробництвом, напрацьовувати досвід ще до закінчення навчання у ВНЗ, а й отримувати за свою ревність матеріальну винагороду у вигляді стипендії від компанії».

Нагадаємо, Група Метінвест сприяє як розвитку вищої, так і професійної технічної освіти в Маріуполі. Завдяки підтримці металургійної компанії в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти на початку нового навчального року з'явилася ще одна сучасна аудиторія від меткомбінату «Азовсталь». Меткомбінат інвестував 740 тисяч гривень на ремонт будівлі головного корпусу навчального закладу й аудиторії охорони праці. Це вже третій профільний кабінет, відремонтований металургами для учнів центру.