КСВ 12.06.2017 Читати 5 хв

У Кривому Розі стартував другий етап конкурсу "100 дворів"

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» оголосила про початок другого етапу конкурсу «Сто дворів». Він допоможе жителям Кривого Рогу у впорядкуванні прибудинкових територій, створенні комфортних місць для відпочинку та дозвілля. Конкурс реалізується у партнерстві з міською владою та за фінансової підтримки гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест.

Призовий фонд конкурсу – 4,5 млн. грн. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати органи самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи та просто городяни. Заявки на участь у другому етапі конкурсу «Сто дворів» приймаються до 31 липня 2017 року.

Детальнішу інформацію можна отримати в офісі громадського союзу «Зелений центр Метінвест» у Кривому Розі, що розташований за адресою: вул. Дніпровське шосе, 14, щодня з 9-00 до 18-00, крім вихідних, або за телефоном: 71-77-77. Учасникам необхідно підготувати та ретельно продумати всі нюанси реалізації свого проекту. Вже на етапі подання заявок від конкурсантів вимагатимуть узгодження благоустрійних робіт із балансоутримувачами території, на якій планується виконати проект. Якщо передбачається будівництво нових об'єктів, авторам слід заздалегідь визначитися, хто візьме їх на баланс надалі, обслуговуватиме, підтримуватиме в порядку.

Натисніть тут щоб завантажити Положення про програму. Натисніть тут щоб скачати форму заявки. Дмитро Мурашко, координатор «Зеленого центру Метінвест» у Кривому Розі: – Діяльність «Зеленого центру», програма «Сто дворів» – затребувані напрямки серед городян. Жителі готові брати участь в облаштуванні прибудинкових територій, робити комфортніше навколишній простір. Ми здобули успішний досвід співпраці з товариствами співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Люди об'єднуються, разом вирішують поставлені завдання та беруть на себе відповідальність за результати проекту. 

Формат взаємодії з ОСББ важливо розвивати. Андрій Полтавець, заступник міського голови Кривого Рогу: - Соціальні програми Групи Метінвест змінюють наше місто на краще. Не виняток і новий конкурс громадської спілки «Зелений центр Метінвест». Кожну заявку розглядали експерти, обговорювали з погляду важливості для криворіжців. У результаті дворах виникають зони відпочинку і занять спортом, встановлюється освітлення біля під'їздів, висаджуються клумби. Тішить активна позиція криворіжан. Змінюється не тільки місто, змінюються люди, їхнє ставлення до навколишнього простору. Спільно з представниками бізнесу міська влада продовжуватиме підтримувати необхідні для городян проекти.

Нагадаємо, перший етап конкурсу стартував у листопаді 2016 року. З понад двохсот заявок було профінансовано 24 проекти, до реалізації яких залучено понад десять тисяч криворіжців. У Центрально-Заводському районі кардинально змінилося подвір'я на вулиці Грудневій, 6а. Мешканці встановили зовнішнє освітлення, урни та лавочки, розбили клумби, облаштували майданчик для збирання побутових відходів. А завдяки новій огорожі безпеки малюків, які грають на вулиці, не загрожують машини. Змінилося ще одне місце відпочинку в мікрорайоні Зарічний-5 в Покровському районі. Тут замінили асфальтове порите та зробили зону для катання на роликах, скейтах та велосипедах. На подвір'ї будинку №85 мешканці змонтували міні-спорткомплекс. Тепер усі охочі можуть займатися на тренажерах, брусах та турниках.