29.03.2017 Читати 5 хв

Найстаріша лікарня Маріуполя стає найновішою

Група Метінвест спільно з Маріупольською міськрадою реалізувала проект з ремонту та технічного переоснащення травматологічного відділення міської лікарні №1. За рахунок коштів ММК ім. Ілліча оновлено гіпсовий та маніпуляційний кабінети, операційний блок та підсобні приміщення. 

Вартість ремонтних робіт становила близько 0,7 млн грн. Міська лікарня №1 – одна із найстаріших у Маріуполі. Вона існує майже 120 років і веде свою історію від лікарні заводів «Нікополь» та «Провіданс». За допомогою ММК ім. Ілліча у приміщеннях травматологічного відділення встановлено кондиціонери, нові віконні та дверні блоки, замінено електрообладнання та проводку, сантехніку та покриття підлог, виконано облицювання стін. На даний момент ремонтні роботи продовжуються у терапевтичному відділенні та відділенні №2.

За сприяння Групи Метінвест у лікарні встановлять нові лічильники обліку споживання води та електрики, трансформатори та насос. За рахунок коштів міського бюджету придбано обладнання для чотирьох відділень на суму майже 10 млн. грн. Закуплено нові операційні столи, систему рентгенівської діагностики, електрохірургічний апарат, стерилізаційне обладнання та апарат для біологічних досліджень крові.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко: - Капітальний ремонт міської лікарні №1 – складова цілого комплексу заходів, завдяки яким металурги разом із міською громадою виводять медицину міста на високий рівень. Ремонт основних функціональних кабінетів, а також закупівля сучасного обладнання для діагностики та лікування тяжких травм та захворювань – це необхідні зміни, які рятують життя маріупольців та мешканців прилеглих сіл, що особливо важливо в умовах життя поблизу бойових дій.

Генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко: - Ми зробили ще один крок у напрямку покращення якості медицини у Маріуполі. Міськлікарня №1 – фактично ровесниця металургійного комбінату ім. Ілліча. Але, як і завод, вона продовжує розвиватись. Завдяки партнерству металургів та міста, щоб зробити складні операції, тепер не треба виїжджати за межі області чи навіть країни, адже у нас для цього є все необхідне: відмінні фахівці та найсучасніше обладнання.

Генеральний директор МК «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі: - Щоб вивести медицину Маріуполя на сучасний рівень європейських країн, потрібно чимало часу та інвестицій. Але сьогодні місто, область, держава разом із бізнесом Маріуполя роблять конкретні кроки у цьому напрямі. Металурги своїм прикладом показують, як бізнес може змінювати життя в місті на краще.