Волонтерство 14.04.2022 Читати 2 хв

Співробітники Північного ГЗК передають переселенцям молочну продукцію

Співробітники Північного ГЗК Групи Метінвест продовжують допомагати вимушеним переселенцям та оборонцям Кривого Рогу. Співробітники чотирьох структурних підрозділів комбінату передали ще 3779 талонів на молоко, отриманих за шкідливі умови праці.

– Чим можемо, тим і допомагаємо! – говорить Віталій АГУЗІН, електромонтер ЦМП. – Молоко стане в пригоді захисникам тероборони і тим паче переселенцям, у яких малі дітки. Ми можемо й обійтися. Місячна норма у 22 талони на кожного працівника – і це вже значний обсяг допомоги. А нас приєдналося багато до цієї акції. Я якраз був у відпустці, мені колеги зателефонували і спитали, чи згоден долучитися. Погодився, не роздумуючи. Нехай це молоко дає силу й енергію і нашим захисникам, і евакуйованим діточкам, що опинилися далеко від домівки через війну. Час такий, що треба підтримувати одне одного всіма способами.

Соціальні працівники Тернівського району, через яких співробітники комбінату передавали молочну продукцію (молоко та кефір) переселенцям, висловлюють велику вдячність північанам: «Друзі, зі сльозами на очах наші переселенці приходять за молочною продукцією від працівників комбінату. Ваша допомога та наша увага вселяють в людей упевненість і почуття захищеності й безпеки у Кривому Розі. Дякуємо всім північанам за участь у допомозі евакуйованим у наше місто людям!»

Нагадаємо, що на початку війни цю добру ініціативу підрозділів Північного комбінату підхопили в колективі цеху сервісного обслуговування. Тоді 2400 пакетів молока та кефіру, отриманих на талони, співробітники Північного ГЗК передали через волонтерський штаб захисникам Кривого Рогу й вимушеним переселенцям, які знайшли тимчасовий прихисток у місті. 

На базі управління залізничного транспорту продовжує працювати волонтерський штаб комбінату. Сотні тернівчан передають волонтерам молодіжної організації теплий одяг, ковдри та подушки, взуття, постільну білизну, рушники й засоби особистої гігієни. Усі ці речі наша молодь систематизує та переправляє до районного гуманітарного штабу. Для евакуйованих українців уже зібрали понад тонну необхідних речей. Продовжується збір товарів медичного призначення для захисників міста.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.