Волонтерство 12.04.2022 Читати 4 хв

Справа за покликом серця

Суперсила волонтерів з молодіжки Метінвесту – допомагати 24/7. Попри втому, завантаженість та емоційне напруження. Як їм це вдається? У кожного свій секрет, тож нумо знайомитися з ними ближче. Зустрічайте Вікторію Шерекіну, співробітницю з Авдіївського коксохіму – волонтерку, активістку і справжню красуню.

У кількох ключових тезах Вікторія Шерекіна розповідає про своє нове призначення, роботу команди волонтерів і плани на майбутнє. 

Старт волонтерської діяльності

Для мене все почалося з відкриття двох пунктів приймання допомоги для тих, хто постраждав від війни. Активісти збирали одяг, побутові речі, засоби гігієни тощо. Потім ми передали все це в Мирноград – для переселенців із Волновахи та Маріуполя.

Робота з дітками та допомога літнім людям

З 24 лютого ми також відкрили центр для дітей, чиї батьки йдуть працювати та не мають з ким їх залишити. У місті тривали обстріли, тож лишати дітлахів самих удома було вкрай небезпечно. Їх приводили до нас, когось лише на день, когось – ночувати. Ми їх розважали, гралися з ними, малювали, вирізали – робили все, щоб відвернути малечу від навколишніх подій. Наші волонтери відвідували також і літніх людей: приносили їм воду, дізнавались про потреби та намагалися допомагати. 

Про центр і нові знайомства

На жаль, зараз наш волонтерський центр не працює. Через постійні обстріли в Авдіївці продовжувати роботу стало неможливим. Ми постійно на зв’язку з колегами та молодіжкою, регулярно влаштовуємо «перекличку», спілкуємось, підтримуємо одне одного. Приємно, що завдяки волонтерству я познайомилася з цікавими людьми. Наприклад, зі співробітниками Будинку культури в Авдіївці. Вони також брали участь у збиранні допомоги для переселенців.

Про перемогу

Після перемоги ми всі повернемось додому, до своєї роботи, будемо разом відновлювати місто та підприємство. Сподіваємось, що це станеться дуже скоро. 


Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.