Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 05.07.2016 Читати 5 хв

Спортсменка Метінвест-Промсервісу у п'ятірці найкращих дартсменок України

Ольга Грушовець успішно поєднує роботу та спорт. Дівчина увійшла до п'ятірки найкращих дартсменок України та представляє Метінвест-Промсервіс та Маріуполь на Кубку України. Ольга – комірник цеху сервісного обслуговування сталеплавильного виробництва Метінвест-Промсервісу. Простір цеху поділено на сектори. Кожен із них має своє значення. Завдання комірника грамотно розподіляти ресурси на місця і економно витрачати простір.

Так і мішені в дартсі мають своє значення та цінність. Освоївши масштаби підприємств Метінвесту, Ольга Грушовець лише за три роки виборола чимало призових місць по дартсу. Нещодавно дівчині підкорилася нова вершина. 25-26 червня у Чернівцях відбувся третій етап Кубка України з дартсу у дисципліні «Крикет» та другий етап Кубка України з дартсу у дисципліні «501DO». В особистому заліку змагалися близько 100 чоловіків та жінок із різних міст України.

Обидва турніри з дартсу серед жінок виявилися успішними для спортсменки Метінвесту. У змаганнях з дисципліни «501DO» Ольга Грушовець виборола четверте місце, обійшовши суперниць із Києва, Харкова та Чернівців. У змаганнях із дисципліни «Крикет» дівчина замкнула п'ятірку лідерів. «Крикет» - це дисципліна, це гра, яка потребує особливих навичок та стратегії. Мета цієї гри полягає в тому, щоб першим закрити всі розташовані ігрові номери (від 15 до 20 і яблучко мішені) і набрати найбільшу кількість очок. Дисципліна "501" має різновиди.

Кожен учасник на момент початку гри має на своєму рахунку 501 очко, які необхідно якнайшвидше списати за допомогою точних кидків дротика. Сума списаних очок повинна завжди становити 501 очко, не менше і не більше. Дівчина з гордістю представляє рідний Маріуполь на всеукраїнських змаганнях. Наприкінці травня цього року Ольга разом із колегою Ганною Чумак вибороли друге місце на командному чемпіонаті України з дартсу у дисципліні «501DO» серед жінок. Дівчатам за їх досягнення надано звання «Майстер спорту України». Зупинятись на досягнутому Ольга не збирається. Наразі вона готується до четвертого етапу Кубка України з дартсу у дисципліні «501DO», який пройде на початку серпня у Луцьку.