24.03.2017 Читати 4 хв

Авдіївці активно освоюють спортивний подарунок АКХЗ

Багатопрофільний вуличний спорткомплекс встановлений на території опорної школи по вул. Корольова. З приходом тепла мешканці стали більше приділяти уваги здоровому способу життя та заняттям спортом. Місцем активного відпочинку городян стала спортивна зона, обладнана Авдіївським КХЗ восени минулого року на місці стадіону, де раніше проходили уроки фізкультури учнів шкіл №2 та №5. Тут є футбольне поле, баскетбольний майданчик, кілька вуличних тренажерів.

Але від часу бойових дій у місті ці навчальні заклади так і не поновили свою роботу. Територія запустіла, а споруди стали непридатними. Підтримати авдіївців вирішили заводчани. Містоутворююче підприємство встановило 5 різнопрофільних майданчиків - гімнастичну, атлетичну, для street workout, настільного тенісу та дитяче містечко. Особливо сподобалося нове містечко місцевої молоді, яка приходить на стадіон упорядкувати тіло і підкачати м'язи на тренажерах, турниках, шведських сходах, руколазах, брусах для гімнастичних і атлетичних вправ, а також для занять найпопулярнішим і найдинамічнішим на сьогоднішній день. workout. Не пустує і зона, де встановлені тенісні столи.

Шанувальники гри в пінг-понг приходять розіграти партію іншу після роботи, навчання та у вихідні дні. Для дітлахів коксохіміки обладнали майданчик з ігровими та спортивними елементами конструкції. Найчастіше сюди приходять мами з дітками 3-5 років. Високо оцінив спортивну територію та золотий чемпіон літніх паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, плавець, авдієвець Дмитро Залевський: – Чудово, що в цей непростий час завод піклується про городян. Така допомога дає можливість авдіївцям удосконалювати себе фізично, досягати поставлених цілей у спорті.

Коксохім заклав фундамент та основу для майбутніх чемпіонів. І тепер все в руках та бажанні самих мешканців – стати справжніми спортивними професіоналами, - сказав він. З упевненістю можна сказати, що на багатофункціональному спортмайданчику кожен знайде собі заняття до душі, а до здорового способу життя зможуть долучитися все більше дітей та дорослих.