Тачки Метінвесту 26.03.2021 Читати 4 хв

Спецтехніка комбінату Азовсталь під пильним контролем

В управлінні безрейкового транспорту меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест ретельно стежать за станом спецтехніки  регулярно проводять ревізію й ремонт машин. Вже відновили працездатність мобільного перевантажувача Fuсhs MHL340-D, на черзі  перевантажувач MHL350.

На перевантажувачі Fuсhs MHL340-D, що задіяний на перевалці металобрухту для конвертерного цеху меткомбінату «Азовсталь», вийшов з ладу двигун. Силами підрядної організації провели монтаж нового мотора, характеристики, потужність і надійність якого набагато вищі, ніж у попереднього, а його вартість становить 1,1 млн грн. Паралельно з заміною двигуна встановили нові форсунки, маховик, стартер, генератор і головку блоку циліндрів.

Ще один важливий ремонт очікує на перевантажувач MHL350 – на рухомій платформі утворилася тріщина в районі опорно-поворотного кола. Наразі провели роботи з її локалізації та усунення. Розроблено проєкт зі зміцнення конструкції опорно-поворотного кола рухомої платформи. Проведення капітального ремонту перевантажувача з заміною вузлів і механізмів заплановано на травень.

«Своєчасний і якісний ремонт спецтехніки дозволяє не тільки продовжити її експлуатаційні характеристики, але й домогтися безаварійної та стабільної роботи. Саме з цією метою в управлінні безрейкового транспорту меткомбінату «Азовсталь» проводять низку важливих ремонтів для мобільних перевантажувачів. Завдяки злагодженій роботі підрядних організацій і фахівців меткомбінату відновлення техніки проводиться в максимально стислі терміни», – зазначив заступник директора з транспорту меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Олександр Коваленко.