17.02.2017 Читати 4 хв

Фахівці комбінату Азовсталь читають лекції для молоді

Фахівці «Азовсталі» продовжують читати лекції для учнів та студентів Маріуполя. Учора в Маріупольському механіко-металургійному коледжі завершився курс лекцій з технології та якості.

Фахівці ВТК комбінату детально та доступною мовою розповіли хлопцям про складні та відповідальні етапи випуску металопрокату, ретельний аналіз та багаторівневий контроль за виробництвом продукції. Візуальним доповненням теорії стали демонстраційні фільми про технологічні етапи роботи товстолистового та рейкоздобувального цехів «Азовсталі».

Загалом такий комплексний підхід, спілкування із спеціалістами-практиками виробничої діяльності набагато поглибив знання молоді у металургії. З приходом на комбінат багато вивченого на лекціях стане для них більш простим і зрозумілим. Крім того, зацікавлені у такому навчанні та педагоги навчальних закладів.

Заняття, що проводяться металургами, дозволяють поповнити базу знань, актуалізувати навчальний матеріал для підготовки майбутніх випускників. Виробники, у свою чергу, теж радіють такій плідній співпраці.