22.03.2017 Читати 4 хв

Спартакіада ММК ім. Ілліча у самому розпалі

Щовихідних у ММК ім. Ілліча по-спортивному насичені! Спартакіада у самому розпалі. Комбінат проводить змагання з різних видів спорту, як-то кажуть, на будь-який смак. На цей час вже визначено найсильніших в арм-спорті - як у командному заліку, так і особистому. 

У командному заліку у першій групі переможцями стали конвертерний цех, управління залізничного транспорту та ЛПЦ-3000. А у другій групі найкращими названі команди Агентства безпеки, управління автоматизації та цеху переробки шлаків. Переможці третьої групи - ТЕЦ-1, цех оперативного обслуговування та налагодження енергоцехів та вапняно-палювальний. Крім цього, у кожній групі визначили найкращих в особистому заліку.

Переможців було названо у кожній з чотирьох вагових категорій. Турнір з дартсу серед жінок був присвячений 8 Березня. Тут перемогла співробітниця управління навчання та розвитку персоналу Ольга Агудова. Срібло у Наталії Буракової з аглофабрики та третє місце у Юлії Фірсової, співробітниці управління головного енергетика. спортсменки отримали заслужені нагороди та солодкі частування. А у залі фізкультурно-оздоровчого центру команди структурних підрозділів комбінату грали у настільний теніс. Найкращими у цьому спорті серед команд першої групи виявилися співробітники управління залізничного транспорту. Друге місце – у співробітників цеху холодної прокатки, а третє – у конвертерного цеху.

У другій групі цехів перемогла команда доменного цеху, срібло - біля цеху ремонту та благоустрою, а на третьому місці команда управління автоматизації. І, нарешті, у третій групі першість у дирекції з персоналу, друге місце дирекція з охорони праці, але в третьому – МВМПУ. Спартакіада продовжується. 18 березня стартував баскетбол, а в ці вихідні, 25 – 26 березня – змагання з дартсу серед чоловіків.