КСВ 15.10.2021 Читати 4 хв

Гірничорятувальники отримали сучасне обладнання від Метінвесту

До Дня захисників та захисниць України гірничорятувальники Кривого Рогу отримали сучасне обладнання. У рамках проєкту із технічного переоснащення 20 спеціальних респіраторів розподілили на чотири взводи, які територіально знаходяться поряд із підприємствами промислової компанії. На придбання обладнання Метінвест спрямував 3 мільйона гривень.Гірничорятувальний загін давні партнери Групи Метінвест і усіх криворізьких підприємств. В знак подяки за врятовані життя наших працівників та на підтвердження високої оцінки нашої співпраці, що перевірена роками, Група Метінвест придбала і передала рятувальникам сучасне і технологічне обладнання. Сподіваюсь, що нові респіратори стануть помічниками на службі, яку несуть гірничорятувальники.

генеральний директор ЦГЗК Дмитро ШЕВЧИК.

Працівники ДВГРЗ ДСНС України у Кривому Розі відзначили переваги сучасного обладнання. Респіратор P-30EX призначений для захисту органів дихання від негативного впливу шкідливої атмосфери при виконанні гірничорятувальних, аварійно-рятувальних та технічних робіт на об’єктах промислового виробництва. Апарат дозволяє виконувати роботи у широкому діапазоні, при температурі повітря від - 20˚С до +60˚С, відносної вологості – до 100% та атмосферному тиску 70-125 кПа.

 

Гірничорятувальники продемонстрували перевірку нового обладнання та використання респіраторів при наданні допомоги постраждалому у загазованому середовищі.

Дане обладнання ми використовуємо при ліквідації аварійних ситуацій у кар’єрі або шахті в умовах загазованості або задимленості середовища, де рятувальники не мають можливості вдихнути чисте повітря. Також респіратор – незамінний для допомоги постраждалому. Респіратор більш надійний, використовувати його для дихання можна не менше чотирьох годин, дихається в ньому легше, ніж у саморятувальнику. Таке обладнання дає більше шансів на успішну рятувальну операцію.

Дмитро САПІГА, респіраторник 1 взводу ДВГРЗ ДСНС України.

Нагадаємо, що у серпні Уряд України за підтримки Метінвесту направив до Греції спеціальний літак для гасіння лісових пожеж, що охопили країну. Переліт став можливий завдяки компанії, яка оперативно включилася і оплатила рейс в обидві сторони.


Це не перший раз, коли компанія проявляє ініціативу у подібних суспільно важливих питаннях. Минулого року Метінвест профінансував виліт літака з Китаю з гуманітарним вантажем для допомоги Україні в протистоянні поширенню COVID-19.