КСВ 12.10.2020 Читати 4 хв

Сучасна ілюмінація площі Свободи – подарунок Метінвесту до Дня міста

Група Метінвест у співпраці з муніципалітетом продовжує створювати в Маріуполі комфортні та функціональні громадські простори. Так, на оновленій площі Свободи до Дня міста з'явилася ультрасучасна система для візуальних шоу у вигляді голубів. Інвестиції компанії становили 20 млн грн.

По периметру площі Свободи, завдяки фінансуванню Групи Метінвест, встановили фігури 25 птахів світу, що летять, – за кількістю областей і АР Крим. Усі голуби з різним розмахом крил, на яких виконаний патерн кожної області України.

Також на кожній опорі встановлений QR-код, відсканувавши який городяни зможуть потрапити на сайт площі та прочитати про кожну з цих областей. Інсталяція виконує не лише декоративну функцію: в голубів вмонтовано новітнє світлове та звукове обладнання. Це сучасна система для візуальних шоу, що створює особливу атмосферу на оновленій площі. Також у межах кожного світлового сценарію проєктуватимуться тематичні лазерні проєкції.

  

Попри те, що налаштування устаткування ще триває, Маріупольці вже можуть вечорами спостерігати дивовижну виставу лазерного шоу.

«Ми пишаємося, що беремо участь у зміні міста та плануємо дотримуватися такої ефективної моделі співпраці. Спільними зусиллями муніципалітету, маріупольців і Метінвесту реконструюються парки та сквери, лікарні й креативні простори. До Дня міста ми допомогли не тільки провести реконструкцію міського пірса, а й підтримали ідею створення площі, присвяченої єдиній Україні, символам миру, свободи та єдності, доповнивши її високотехнологічною системою ілюмінації. Упевнений, що попереду в нас ще багато спільних проєктів», – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ.