13.03.2017 Читати 4 хв

Співробітники Метінвест-Промсервісу розпрощалися із цигарками

Рік тому у Метінвест-Промсервісі ризикнули зробити виклик співробітникам: запропонували курцям зі стажем попрощатися з цигарками та отримати за це цінний подарунок. ​

Виклик ухвалили близько двадцяти співробітників. Проте за рік кілька людей зійшли з дистанції та повернулися до своєї згубної звички. Генеральний директор Метінвест-Промсервісу Михайло Рубцов: - Що ж, курити чи не курити – вибір кожного. Зате сьогодні я гордий представити вам тих співробітників нашого підприємства, які не просто вирішили взяти участь у челенджі заради призу. Вони побачили в цьому добрий стимул для того, щоб стати здоровішими. І не курять уже майже рік.

Отже, знайомтеся: слюсарі-ремонтники ЦЗГ ХП Михайло Попов та Олег Носенко, змінний майстер ЦРАО Ігор Литвинов, майстер ЦСО ЛПЦ-3000 Роман Середа та системний адміністратор IT-відділу Михайло Зіненко. На технічній нараді з охорони праці подякували найстійкішим борцям з курінням і вручили їм грамоти. Приємним бонусом для учасників став стильний наручний годинник з пам'ятним гравіюванням.