29.09.2017 Читати 3 хв

Школярі Авдіївки отримають стипендії від генерального директора АКХЗ

З ініціативи генерального директора Авдіївського коксохімічного заводу Муси Магомедова обдаровані учні шкіл міста отримуватимуть грошову винагороду за свої старання у навчанні. 

В Авдіївці Метінвест дав старт довгостроковому проекту «Шкільні стипендії». Тепер у дітей з'явилася можливість за рівних умов своїми знаннями заробити перші гроші.

Вручатимуться стипендії за підсумками семестру учням 5 – 11 класів двічі на рік. Відмінники навчання, переможці обласних, всеукраїнських та міжнародних предметних олімпіад та конкурсів отримуватимуть від генерального директора АКХЗ винагороду у розмірі від 500 до 1200 гривень.

- Ми намагаємося створити для авдіївських хлопців гідні умови для навчання. Тож щороку оновлюємо школи міста. Робимо все, щоб вони із задоволенням хотіли отримувати нові знання, – розповів Муса Магомедов. - Ще одним хорошим стимулом вчитися і добиватися кращих результатів стануть стипендії обдарованим школярам. Впевнений, що кожна дитина талановита по-своєму. Наше завдання допомогти дітям розкритися і підтримати їх починання.