Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 30.05.2016 Читати 4 хв

Школярам прифронтової Авдіївки подарують сучасну спортивну залу

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) у рамках партнерства з містом розпочав ремонт спортивної зали у школі № 7. На ці цілі Група Метінвест направила близько 900 тис. грн. Капітальний ремонт в освітній установі не проводився з моменту відкриття майже 30 років. Погіршили стан приміщень школи та бойові дії у місті.

У спортивному залі прогнила підлога, відійшла штукатурка від стін, розморозилася система опалення. Осколками від снарядів було пошкоджено вікна, внаслідок вибухової хвилі у зовнішній стіні з'явилася тріщина. Роздягальні ніколи не виконували повністю своїх функцій – не працювали душові, була порушена каналізація.

На допомогу прийшов Авдіївський коксохім. Заводчани подарують учням школи новий сучасний спортивний зал зі зручними вбиральнями. У приміщеннях відновлять систему опалення, відремонтують підлогу та стіни. Будівельники встановлять нову сантехніку.

Коксохіміки придбають для школярів та необхідний спортивний інвентар. - Я переконаний – діти повинні рости в гідних умовах. І АКХЗ робить для цього все можливе, - каже генеральний директор містоутворюючого підприємства Муса Магомедов. - Незабаром приступимо до ремонтів інших об'єктів освіти та охорони здоров'я. У планах ще багато добрих справ для міста.