Модернізація 13.11.2020 Читати 3 хв

Шість діб на апгрейд котла на Азовсталі

За шість діб у теплосиловому цеху меткомбінату "Азовсталь" Групи Метінвест провели капітальний ремонт котла вакууматора. Усі ремонтні роботи виконувались силами працівників меткомбінату без залучення працівників підрядних організацій.

Котельня теплосилового цеху меткомбінату «Азовсталь» призначена для забезпечення роботи пароежекторного насоса вакууматора конвертерного цеху та потреб котельні. Щоб уникнути простоїв обладнання підрозділу, виконано плановий ремонт казана вакууматора.

Силами співробітників цеху та інших підрозділів меткомбінату виконали комплекс заходів: замінили запірну арматуру теплообмінників та електродвигунів вентиляторів пальників. Провели ультразвукову діагностику, магнітно-порошкову дефектоскопію та товщинометрію передньої та задньої трубної дошки. Для якісної роботи гідравлічної системи очистили від шламу деаератор. На завершальному етапі ремонту виконали пусконалагоджувальні роботи агрегату.

Як зазначив генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер ЦКІТІШВІЛІ, показники роботи підрозділів безпосередньо залежать від працездатності обладнання: «У цехах меткомбінату за графіком проводять планово-попереджувальні та капітальні ремонти обладнання. Це дозволяє виключити аварійні зупинки та позапланові простої підрозділів, а отже, проводити відвантаження замовлень точно в строк».