01.03.2017 Читати 4 хв

Північний ГЗК виділив 100 тис. грн на розвиток школярів Кривого Рогу

Тернівському районі підбито підсумки нового конкурсу «Мій клас – найкращий». Першість для шкіл відбулася з ініціативи генерального директора Північного гірничо-збагачувального комбінату Групи Метінвесту Павла Тимошенко. Призовий фонд становив 100 тис. грн. Ідея конкурсу – виявити талановитих учнів та допомогти їх розвитку, зміцнити шкільні традиції та подружити дитячі колективи. За звання найкращих боролися 57 класів із 20 шкіл району.

Дванадцять із них отримали премії у розмірі від 6 до 10 тис. грн за успіхи у навчанні, перемоги в олімпіадах, волонтерську діяльність, здобутки у творчості та спорті. Віталій Солод, голова виконкому Тернівської районної у місті ради: - Ми вдячні Північному ГЗК за підтримку молоді та школярів району. Щорічно ремонтуються навчальні заклади, будуються спортивні та дитячі майданчики, у школах створюються творчі майстерні, лабораторії.

Новий конкурс є унікальним, такого в районі ще не було. Для учнів це ще одна можливість реалізації тих ідей, які допоможуть у навчанні. Любов Матейко, представник батьківського комітету криворізької загальноосвітньої школи №61: – Учні нашої школи з радістю взяли участь у конкурсі. Разом із батьками ми з нетерпінням чекали на результати, хвилювалися. І не дарма! Наш 4-Б клас отримав сертифікат, а перемогу здобули хлопці з восьмого класу. Такі програми вселяють упевненість, що школи району розвиватимуться, а діти здобудуть гідну освіту. У цьому нам допоможе ПівнГЗК! Дякую генеральному директору комбінату Павлу Тимошенко за таку важливу ініціативу, за турботу про наше майбутнє – наших дітей.

Павло Тимошенко, генеральний директор Північного ГЗК: – Понад десять років комбінат допомагає учням шкіл Тернівського району. Ми даруємо портфелі першокласникам, сприяємо організації олімпіад, проводимо екскурсії. На початку минулого навчального року стартувала нова програма для підтримки найкращих класів. Тепер щопівроку переможці отримуватимуть сертифікати на придбання подарунків – книг, техніки чи організацію екскурсій вихідного дня.