КСВ 23.09.2016 Читати 5 хв

Північний ГЗК впроваджує IT-технології для розвитку школярів та молоді

До нового навчального року в ліцеї №35 відкрито ІТ-центр «Імпульс». Для уроків інформатики встановили сучасні комп'ютери та мультимедійну техніку. Основам комп'ютерної грамотності тут навчатимуться 1200 дітей різного віку. Цей проект став учасником соціального конкурсу Метінвесту "Місто – нашими руками". 

Його ініціаторами виступили освітяни ліцею. Вони провели опитування учнів середньої та старшої школи, анкетування учнів початкових класів щодо використання технологій та мультимедійних засобів у навчальному процесі та отримали від хлопців позитивний відгук. - Школа комп'ютерної майстерності - єдина в районі.

Її технічні засоби давно застаріли і не дають можливості дітям якісно обробляти відеоролики, фотографії, освоювати 3D-графіку, використовувати інтернет-ресурси, сучасне програмне забезпечення. Бажання дітей розвиватися та йти в ногу з часом підштовхнуло нас до участі у конкурсі. Ми виграли грант і завдяки Північному ГЗК здійснили нашу мрію, - зазначила директор Раїса Лисенко. Павло Тимошенко, генеральний директор Північного ГЗК: - Північний ГЗК Метінвеста – найбільше гірничодобувне підприємство у галузі.

Комбінат успішно реалізує інвестиційні проекти, впроваджує сучасні технології, автоматизовані системи керування, програмне забезпечення. Тому ми з радістю підтримали проект ліцею створення комп'ютерного класу. Сучасному суспільству та успішним підприємствам потрібні грамотні фахівці у галузі IT-технологій. За ними майбутнє Кривого Рогу та України.