Комфорт співробітників 24.11.2021 Читати 3 хв

Северный ГОК улучшает бытовые условия в цехах

В Ганнівському кар'єрі Північного ГЗК відновили нарядну першої дільниці. Це початок масштабної програми по реконструкції адміністративно-побутового комплексу цеху. На капітальний ремонт приміщень Група Метінвест спрямує 13,5 млн гривень.

 

Комфортні умови створили для 70 співробітників – машиністів екскаваторів та помічників, які отримують в адміністративно-побутовому комплексі наряди та допуски до роботи. Під час капітального ремонту замінили електропроводку, систему опалення, зробили нове водовідведення, встановили пластикові труби. У нарядній виконали оздоблення стін, стелі та підлоги. Встановили енергозберігаючі світильники та кондиціонер.

Наразі тривають роботи по відновленню нарядної бурової дільниці. Загалом в адміністративно-побутовому комплексі планують відремонтувати шість нарядних, чоловічу баню, фасад та сходові марші. Ми створюємо комфортні умови для співробітників  усіх цехів Північного ГЗК. Для покращення побуту придбали сучасну техніку, меблі, блок-модулі. Виконуємо ремонти санітарних приміщень та кабінетів. Важливо, щоб працівники підприємства відчували турботу – це об’єднує колектив, мотивує до реалізації спільної мети.

— Андрій ЩЕРБАК, директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК. 

Нагадаємо, в минулому році на Північному ГЗК завершили реконструкцію триповерхового адміністративно-побутового комплексу станції «Розкривна», загальною площею 700 м2. Для залізничників Ганнівського кар'єру відновили санітарно-побутовий  комплекс, холи, кабінети. Виконали капітальний ремонт покрівлі, оздоблення фасаду будівлі.