Комфорт співробітників 27.01.2022 Читати 4 хв

Північний ГЗК інвестує в комфорт співробітників

На Північному ГЗК системно реалізують комплексну програму щодо покращення умов праці працівників комбінату. На виконання програми у 2021 році Група Метінвест надіслала 50 млн гривень.

Серед великих проектів – 2021 – капітальний ремонт лазень та ошатних в адміністративно-побутовому комплексі (АБК) Анновського кар'єру. Крім того, стартував масштабний проект з ремонту жіночої лазні та заміни покрівлі в цеху виробництва окатишів №2. На дробильній фабриці №1 та рудозбагачувальній фабриці №2 виконано ремонти шести санітарних кімнат.

У цехи комбінату продовжують купувати модульні блоки для облаштування ошатних, кімнат їди, майстерень, санітарно-побутових приміщень. У 2021 році встановили 9 модулів у гірничотранспортних цехах, Аннівському кар'єрі, цеху технічної води і шламового господарства.

 

Для комфортної роботи локомотивних бригад купили 70 холодильних камер. Необхідну техніку – холодильники, мікрохвильові печі, кулери, термопоти, конвектори – встановили у кабінетах та побутових комплексах. Для АБК Анновського кар'єру, цеху технічної води та шламового господарства придбали 278 шаф із підставками.

 

Ми дбаємо про те, щоб наші працівники працювали у комфортних умовах. З цією метою щорічно виконуємо капітальні ремонти будівель та споруд, приводимо до сучасних стандартів побутові приміщення, купуємо необхідні меблі та побутову техніку. Такі заходи необхідні для створення сприятливої атмосфери у колективі.

— Андрій ЩЕРБАК, директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК.

Нагадаємо, у 2021 році на комбінаті завершено програму з оновлення парку вахтових автомобілів. В рамках інвестиційної програми для перевезення працівників у кар'єри та цехи підприємства закупили вісім вахтових автомобілів IVECO високої прохідності.