Подія 10.12.2021 Читати 5 хв

Заслужені нагороди: Північний ГЗК відсвяткував 58-у річницю

9 грудня 1963 року колектив північан виробив першу тонну залізорудного концентрату. Ця дата і стала точкою відліку для підприємства. З нагоди Дня народження комбінату північан відзначили за особисті заслуги.   

Для колективу Північного ГЗК -  це ще один успішно прожитий рік. На комбінаті зростають обсяги виробництва концентрату та обкотишів, підвищуються якісні показники продукції, покращуються умови праці та побуту. Задля підвищення конкурентоспроможності продукції, зменшенням техногенного навантаження на оточуюче середовище та покращення умов праці комбінат взяв курс на масштабне оновлення та модернізацію технічних потужностей.  На реалізацію інвестиційних проєктів у 2021 році компанія Метінвест спрямувала більше 4 мільярдів гривень.

На урочистому прийомі з нагоди Дня народження підприємства Метінвест відзначив досягнення трьох трудових колективів – рудозбагачувальної фабрики №2, цеху виробництво обкотишів №2 та відомчої пожежної частини.

За лідерство, ініціативу, особистий внесок у реалізацію проєктів, спрямованих на підвищення ефективності виробництва  нагородили 73-х працівників комбінату. Кращим співробітникам вручили грамоти та подяки від компанії Метінвест, Дніпропетровської облради, Криворізького міськвиконкому, Тернівської районної у місті ради, Північного ГЗК, Криворізького комітету профспілки металургів та гірників. Вищої нагороди Північного ГЗК - «Людина року» удостоєні 12  кращих представників підприємства. 

58-й рік став для підприємства черговим кроком розвитку та прогресу. Ми завершили будівництво скального тракту комплексу циклічно-потокової технології у Першотравневому кар'єрі, газоочисних установок в цеху виробництва обкотишів №2, капітальний ремонт 23-ї секції рудозбагачувальної фабрики №1. Ряд проєктів реалізували для покращення умов праці – це ремонт побутових приміщень, придбання меблів та техніки, блок-модулів, оновлення парку вахтових автомобілів. У нас грандіозні перспективи для розвитку. У найближчі чотири роки реалізуємо масштабні проекти з будівництва вузла згущення, флотаційного доведення концентрату, нової випалювальної машини для виробництва DRI-обкотишів. Наші здобутки - це заслуга колективу північан, представників різних професій і поколінь, які об'єднані загальними цінностями і традиціями.

— Андрій СКАЧКОВ, генеральний директор Північного ГЗК.