Продукція 26.04.2022 Читати 6 хв

Робота Західної філії Метінвест-СМЦ: логістичний хаб, епіцентр продажу та розвиток сервісу

У нинішніх реаліях Метінвест використовує всі свої ресурси підтримки обороноздатності країни. З початку війни компанія надавала металопрокат для протитанкових їжаківКрім цього, металоцентри працюють для підтримки української економіки та збереження робочих місць. Усі склади, де можна було забезпечити безпечну роботу для співробітників і покупців, активно відвантажують метал під потреби клієнтів та українських військових.

З перших днів війни сервісні металоцентри Метінвест-СМЦ на Західній Україні почали працювати з подвійним навантаженням. Навіть зараз, коли більшість складів вже відновила роботу, на західні регіони так само припадає вагома частка відвантажень.

Новий металоцентр Метінвест-СМЦ у Львові офіційно відкрився за місяць до війни. Критий склад, де зберігаються запаси металопрокату, займає площу 5 000 м².

З початком війни львівський склад опинився в епіцентрі продажу. У зв'язку з цим з оновленого на початку року автопарку компанії на металоцентр було передано додаткові автомобілі для доставлення.

На сьогодні у Львові значно збільшилося відвантаження металу як на адресу місцевих клієнтів, так і на адресу клієнтів інших регіонів. Серед клієнтів збільшився попит на листовий і фасонний прокат. Також склад регулярно поповнюється продукцією, виробленою на активних підприємствах Групи Метінвест – щодня надходить понад 450 тонн прокату. Весь металопрокат доступний для замовлення.

Не менш важлива роль серед західних баз у Тернополя, де наразі за рівнем запасів металопродукції найбільший склад Метінвест-СМЦ в Україні. Із загальним обсягом металопрокату 16 000 тонн він був і залишається справжнім логістичним хабом для регіону.

Зараз на складі представлені практично всі позиції металопрокату, зокрема й конструкційні круги, які раніше були лише на Розподільчому центрі в Дніпрі. Металоцентр продовжує розвивати клієнтський сервіс, тож покупці мають можливість відвантаження у вихідні дні за попереднім погодженням.

Керівництвом складу також організовано місця для постійного перебування співробітників, які були змушені виїхати з регіонів, де ведуться бойові дії. Це дозволило як забезпечити безпеку колег, так і організувати їхній робочий процес на благо компанії.

Також для клієнтів і співробітників в офісі металоцентру в Тернополі обладнано спеціальне місце, де вони можуть перечекати повітряну тривогу.

Складський запас дозволяє задовольняти поточну потребу клієнтів, а автопарк поповнився трьома новими автомобілями.

У період попиту на метал для протитанкових їжаків у Тернополі оперативно знайшли альтернативу популярним позиціям. Зокрема, замість дефіцитних у перші тижні війни швелерів і балок там запропонували використати профільну трубу відповідного розміру, а також зварні балки, які були популярні й у мирний час.

З початком війни глобальні зміни відбулися і в роботі металоцентру у Вінниці. Перші два тижні склад активно відвантажував метал на потреби ЗСУ. В результаті для захисників відвантажили понад 160 тонн.

За час існування компанії Західна філія динамічно й успішно розвивалася. На металоцентрах підвищувався клієнтський сервіс, розширювалися складські площі. Тому металоцентри з гідністю впоралися з завданням перейняти на себе перевалку з інших регіонів країни.

— Ігор ТОНЄВ,  генеральний директор Метінвест-СМЦ.

Згодом після активізації роботи клієнтів склад взяв на себе значне навантаження з сусідніх регіонів. Обсяг роботи збільшився в кілька разів. Якщо раніше запаси становили 1200-1500 тонн прокату, нині це число збільшилося до 5 000 тонн. Склад поповнився великою кількістю металу, зокрема конструкційними кругами та листами. Наразі доступні послуги доставлення й порізки. Каса працює у звичайному режимі. Також є можливість оплати банківською карткою на сайті.

Серед західних металоцентрів також є випадки, коли в роботі складів практично нічого не змінилося. Така ситуація спостерігається на металоцентрі в Хмельницькому. Тут підтримується стабільна робота, її обсяг практично не змінився. У період воєнного стану серед клієнтів стала більш популярна послуга самовивезення товару, попри те, що доступна послуга доставлення.

Зберігається колишній обсяг роботи металоцентру в Брошнів-Осаді. Зараз серед клієнтів є попит на листовий прокат і труби. Здійснюється поповнення сортового й фасонного прокату. Доступна послуга порізки металопрокату.


Для підтримки роздрібного споживача в західному регіоні «Метінвест-СМЦ» пропонує вигідні послуги доставлення шляхом ефективного планування завантаження авто з подальшим розвантаженням металопрокату в кількох точках призначення. Функція доступна для клієнтів металоцентрів Львова, Тернополя, Брошнів-Осаду, Вінниці та Хмельницького. Вартість тарифу – 600 грн. Об'єм лоту не повинен перевищувати 2 т. Інші опції та комбінації доставлення також можна погодити з урахуванням потреби клієнта.

Головна зміна, яка відзначається на всіх складах на Західній Україні, – тимчасове призупинення замовлень будівельного сектору. Однак ми очікуємо на нову хвилю замовлень, спрямованих на відновлення житлових об'єктів та інфраструктури України найближчим часом.

АДРЕСИ ЗАХІДНОЇ ФІЛІЇ МЕТІНВЕСТ-СМЦ

Львів, вул. Шевченка 317-С

Тернопіль, вул. Поліська, 11

Вінниця, вул. Грибоєдова, 1 А

Хмельницький, м-н Гречани, вул. Курчатова, 118 А

Брошнів-Осада, вул. 22 січня, 58 Б.

Контакт-Центр працює з 09:00 до 18:00 з Пн. по Пт.  0 800 20 89 53

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.