Комфорт співробітників 08.02.2022 Читати 5 хв

Маріупольські ремонтні підприємства інвестують у покращення робочого побуту

Маріупольські ремонтні підприємства Групи «Метінвест» продовжують реалізовувати програму «Робочий побут». У 2021 році на Метінвест-Промсервісі та Маріупольському ремонтно-механічному заводі відремонтували низку санітарно-побутових об'єктів у 13 підрозділах, покращивши робочий побут для 800 ремонтників. Інвестиції у ремонт приміщень двох підприємств майже 37 млн. грн.

У Маріупольському ремонтно-механічному заводі минулого року відремонтували санітарно-побутові приміщення у дев'яти підрозділах – заводоуправлінні, цеху металоконструкцій, ливарному цеху, ремонтно-механічних цехах №№1, 2, 3, 5, 6 та у дирекції з охорони праці. Відновили кабінети, склади, кімнати змінно-зустрічних зборів та прийому їжі, відремонтували жіночі та чоловічі лазні, інвестувавши у покращення робочого побуту понад 20 млн грн.

Масштабні роботи проведено у ремонтно-механічному цеху №6. Завдяки програмі «Робочий побут» оновили кабінет співробітників із підготовки виробництва та створили комфортні умови для роботи колег дирекції за технологією та якістю. Відкрили відремонтовані жіночі та чоловічі лазні, в яких виконано повний комплекс будівельних, оздоблювальних та монтажних робіт – встановлені нові душові, сантехніка, сушильні шафи та шафки для одягу, додані необхідні побутові прилади.

У ремонтно-механічному цеху №5 завершено реконструкцію жіночої лазні. Список капітально відремонтованих об'єктів поповнив і клас навчання ремонтно-механічного цеху №3, тут усі ремонтні роботи було проведено силами самих працівників цеху.

На Маріупольському ремонтно-механічному заводі регулярно здаються в експлуатацію нові відремонтовані санітарно-побутові приміщення, які відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам. Завдяки злагодженій роботі колективу Маріупольський ремонтно-механічний завод стабільно досягає високих результатів і вже чотири роки поспіль отримує «Соціальний атестат» за кращу організацію виробничого побуту та благоустрою серед підприємств Групи Метінвест.

— Володимир БАБКІН, в.о. генерального директора Маріупольського ремонтно-механічного заводу.

У Метінвест-Промсервісі низка ремонтних робіт пройшла у п'яти підрозділах, інвестиції в які становили 16,8 млн грн. У тому числі, на маріупольському майданчику підприємства оновлено санітарно-побутові приміщення управління транспорту та цехи енергоремонту – введено в експлуатацію чотири санвузли, чотири душові, три вбиральні, сушильну кімнату для одягу та кімнату прийому їжі. На об'єктах виконано повний комплекс оздоблювальних робіт, замінено всі комунікації, сантехніка, вікна та двері, встановлено нові шафки для одягу, водонагрівачі, сушарки для рук та фени.

У електроремонтному цеху поновили клас для навчання з питань охорони праці. У приміщенні замінили систему опалення, силові та освітлювальні електричні мережі, встановили кондиціонер та рекуператор, закупили меблі, комп'ютерну техніку, проектор та TV-панелі.

Також ремонтні роботи санітарно-побутових приміщень проведено у підрозділах промислових майданчиків Метінвест-Промсервісу у Кривому Розі та Запоріжжі.

«Програма «Робочий побут» - один із пріоритетних напрямків розвитку підприємств Групи Метінвест, за якою в підрозділах ремонтуються санітарно-побутові приміщення. Цього року ми продовжимо створювати комфортні умови праці та відпочинку для співробітників», - зазначив в.о. генерального директора Метінвест-Промсервісу Андрій ТОРОПОВ.