КСВ 13.09.2021 Читати 4 хв

Метінвест допоміг із ремонтом центру профтехосвіти

Меткомбінат Азовсталь Групи Метінвест на постійній основі співпрацює з Маріупольським центром професійно-технічної освіти (МЦПТО). Цього року підприємство відремонтувало кабінет на другому поверсі та роздягальню для студентів. Загальна площа оновлених приміщень 93 кв. м. Інвестиції в ремонт – 1 млн грн.

До початку нового навчального року за фінансової підтримки Азовсталі в Маріупольському центрі професійно-технічної освіти відкрили оновлений кабінет слюсарної справи площею 68 кв. м. Тут замінили електропроводку й систему опалення, постелили нове покриття для підлоги, стіни вирівняли та пофарбували, встановили новий дверний блок, підвісну стелю і сучасні енергозберігаючі світильники. Відновили повністю меблі – парти, стільці, вбудовані шафи та дошку. Закупили нову техніку – ноутбук, принтер, проєктор і кондиціонер.

Також проведено роботи з ремонту учнівської роздягальні площею 25 кв. м. У ній теж замінили всі комунікації, встановили нові вікна та двері. Стіни й підлогу в роздягальні виклали кахельною плиткою, змонтували підвісну стелю типу «Амстронг» і встановили нові освітлювальні прилади. Приміщення укомплектували 30 шафками для речей та лавами.

Група Метінвест, розуміючи важливість освіти своїх майбутніх співробітників, допомагає створювати комфортніші умови в навчальних закладах. Упевнений, що хлопці з МЦПТО вже встигли оцінити переваги оновлених приміщень. Бажаю їм плідного навчального року та чекаємо їх на виробничу практику для подальшого працевлаштування.

— Іван ГОЛТВЕНКО, директор з персоналу та адміністрації Азовсталі.

У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти шість спеціальностей, на яких навчається 400 студентів. Більшість хлопців отримують потрібні на підприємствах Групи Метінвест професії, серед яких слюсар-ремонтник, електромонтер, кранівник, помічник машиніста. МЦПТО є одним із п'яти середніх спеціальних навчальних закладів, у яких з цього року Група Метінвест реалізує стипендіальну програму, виплачуючи студентам популярних у компанії технічних спеціальностей щомісячні додаткові стипендії – від 700 до 1200 гривень.

Нагадаємо, що Азовсталь уже не перший рік співпрацює з МЦПТО: раніше було відремонтовано й укомплектовано профільні навчальні аудиторії з підготовки помічників машиніста тепловоза та матеріалознавства, кожне приміщення тематично оформили; проведено ремонт аудиторії з охорони праці, кабінет оснастили меблями й технікою. Крім цього, профінансовано розробку проєкту посилення фундаменту головного корпусу МЦПТО.