Зелений Центр 07.12.2020 Читати 5 хв

Реалізація конкурсу «Сто дворів»

За підтримки Громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у Кривому Розі продовжують упорядковувати двори. До кінця 2020 року мешканці облаштують 17 прибудинкових територій, відремонтують п'ять під'їздів. У рамках конкурсу «Сто дворів» у міських дворах будуть встановлені альтанки, ігрові комплекси, столи для тенісу та настільних ігор, каруселі, шведські стінки, лавочки, урни та інші елементи благоустрою.

За фінансової підтримки компанії Метінвест переможці конкурсу також відремонтують під'їзди. У переліку робіт - відновлення цоколя, ганку, сходинок, горищного виходу, декоративне оздоблення стін, фарбування перил. Серед учасників – команда сусідів будинку вул. Валі Котика,10. Криворіжці вже зібрали у дворі альтанку – головний приз конкурсу. Вони перемагали двічі.

На першому етапі у дворі уклали тротуарну плитку, встановили квіткарі, урни та лавки, зараз прикрасили палісадник. «Тепер двір має гарний затишний вигляд. Мешканці сусідніх будинків милуються нашою територією, адже це під силу всім! Треба тільки захотіти та докласти зусиль. Реалізувати ідеї допомагає "Зелений центр Метінвест". Але ми самі стежимо за порядком, копаємо, садимо, доглядаємо квіти та чагарники. У нас красиво будь-якої пори року», - розповідає старожил будинку Валентина Яценюк.

Жінці 85 років. Розповідає, що замість зарядки вона підмітає листя на майданчику і показує своїм прикладом, як дбати про свій будинок. З 2016 року у конкурсі «Сто дворів» взяло участь понад п'ять тисяч криворожан, які облаштували 150 дворів. Жителі отримали добрий досвід і успішно діляться їм зі своїми друзями та сусідами.

«Обличчя міста залежить від кожного з нас. «Зелений центр Метінвест» не лише поєднує ентузіастів, підтримує їхні ініціативи, а й підвищує екологічну культуру. З кожним роком зростає кількість прихильників громадської організації, які хочуть створювати комфорт у своїх дворах, наводити лад у скверах, парках.

Переконаний, що тільки разом ми зможемо зробити затишніше та привабливіше наше місто», - наголосив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков. Нагадаємо, у 2020 році у місті стартував ще один конкурс із благоустрою «Місце зустрічі». Завдяки ініціативі мешканців у чотирьох районах міста буде створено шість привабливих місць для спілкування з друзями, проведення сімейного дозвілля.