КСВ 23.12.2020 Читати 4 хв

У Кривому Розі розпочалися роботи з розширення коворкінгу

Перший у місті IT-hub & coworking продовжує розвиватися. Днями розпочався другий етап будівництва технологічної платформи. Проєкт фінансово підтримує компанія Метінвест, координує реалізацію «Криворізький фонд майбутнього».

У межах Меморандуму про розвиток IT-проєктів у Кривому Розі експертний супровід надає Metinvest Digital, компанія, що спеціалізується на цифровій трансформації бізнесу, розвитку сервісів і навчальних програм для вищих навчальних закладів та має досвід впровадження, автоматизації й підтримки комплексних ІТ-рішень.

Єдиний у місті IT-hub&coworking був створений минулого року на базі Державного університету економіки й технологій. На двох поверхах розмістилися кімнати для переговорів та презентацій, велика зала – open space, робочі зони, кафетерій, куточки для відпочинку. За рік на базі хаба проведено низку наукових конференцій, освітніх конкурсів, презентацій, тренінгів, перший у місті чемпіонат із робототехніки, ІТ-форум. Оскільки майданчик має попит, було вирішено розширити його потужності.

Другий етап робіт передбачає створення приміщення для масових заходів. У новому залі зможуть розміститись до 200 гостей. Водночас буде розширено інфраструктуру хаба: її пристосують для людей з особливими потребами. В цьому році навчальний заклад виграв грант, завдяки чому з'явився ліфт для маломобільних груп населення. Згодом облаштують санітарні кімнати. Тому простір стане доступним і зручним для більшої кількості відвідувачів.

«Такі високотехнологічні майданчики допомагають вирішити низку питань. По-перше, це підтримка ІТ-спільноти міста, можливості для залучення додаткових інвестицій. По-друге, це мотивація для студентів залишатися працювати у рідному місті. Водночас ми створили атмосферу, яка стимулює працювати над новими проєктами розвитку Кривого Рогу», – зазначила директорка ГО «Криворізький фонд майбутнього» Олена ЛЕЩЕНКО.