Робочий побут 12.01.2022 Читати 3 хв

На ЦГЗК продовжують працювати над покращанням умов праці

На Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті Групи Метінвест капітально відремонтували приміщення центральної лабораторії. На ремонтні роботи підприємство направило 1,6 млн гривень.

В цехах Центрального комбінату продовжують реалізацію програми «Робочий побут». Черговий проєкт – ремонт санітарно-побутових приміщень центральної лабораторії, де працюють близько 50 співробітників. Лаборанти щоденно аналізують та трудяться над покращанням якості основної продукції комбінату, тож створення комфортних умов для спеціалістів – одне з пріоритетних завдань для підприємства.

У банному комплексі лабораторії – душових та роздягальнях замінили вікна, виклали кахель на стінах та підлозі, оновили вентиляційну систему, установили водонагрівачі, електросушарки для рук та електроконвектори. Для зберігання особистих речей встановили шафи для одягу.

Ми створюємо сучасні робочі місця у всіх підрозділах підприємства – оновлюємо техніку, обладнання, виконуємо ремонти санітарних приміщень та кабінетів. Такі заходи мотивують колектив та підвищують продуктивність роботи.

— Тетяна ГРЕЧУХІНА, директор з персоналу та соціальних питань Центрального ГЗК.

Наразі на ЦГЗК завершують реконструкцію їдальні № 3, яка обслуговуватиме працівників дробильної та збагачувальної фабрик.