Гуманітарна допомога 12.05.2022 Читати 4 хв

Північний ГЗК провів екскурсію для переселенців з Херсонщини

Спеціалісти музею трудової слави Північного ГЗК організували екскурсію для вимушених переселенців з Херсонської області. Дорослі та діти евакуювалися з лінії вогню до Кривого Рогу і проживають у гуртожитку Індустріального коледжу в Тернівському районі.

Під час екскурсії відвідувачі ознайомилися з унікальними експонатами, які збирали північани від початку будівництва підприємства. Для дітей подорож музеєм у минуле провела фахівець закладу Валентина Кузнєцова. Екскурсію для дорослих – директорка музею Тетяна Шелудько.

Мешканці Херсонщини були вражені багатогранною історією колективу гірничого комбінату, його досягненнями, традиціями, цікавими трудовими сторінками життя.

– Ми з чоловіком навіть не здогадувались, що бувають такі музеї – сучасні, цікаві, захопливі. Завдяки екскурсії познайомилися з історією міста та Північного комбінату. І знаєте, така гордість бере за наш народ, за працівників, за всю Україну! Побачили макети фабрик та кар’єрів, а ще виставку старовинних предметів побуту й рушників. Ми всією херсонською громадою вдячні криворіжцям за небайдужість, співчуття та допомогу, – зауважила гостя музею Галина ЖУРАВСЬКА.

Нагадаємо, в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», який реалізують Група Метінвест разом з ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова, компанія передала воєнній адміністрації Кривого Рогу 15 000 продуктових наборів. Їх отримають соціально незахищені категорії населення, серед яких багатодітні сім’ї, одинокі матері, діти з інвалідністю, а також вимушені переселенці та родини, які постраждали від війни. Зі свого боку волонтери криворізьких підприємств Метінвесту зібрали 32,5 тонни речей першої потреби – продуктів, питної води, теплого одягу, взуття, медикаментів, ковдр і подушок. Речі передаються до районних центрів соцзахисту та розподіляються між тими, хто потребує допомоги.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.