Видобування 03.05.2022 Читати 3 хв

Південний ГЗК стійко працює в умовах війни

Пішов третій місяць роботи Південного гірничо-збагачувального комбінату в обставинах воєнного часу. Попри несприятливі зовнішні фактори, підприємство продовжує виконувати виробничу програму з випуску залізорудного концентрату, а кожен співробітник працює задля скорішого наближення перемоги.

У квітні 2022 року Південний ГЗК виробив заплановану кількість залізорудного концентрату. Частину товарної продукції відвантажили на металургійний комбінат Запоріжсталь. А от можливість відправлення сировини до Азії та Північної Африки доки відсутня.

Продовжується реалізація інвестиційної програми підприємства. Так, на ПівдГЗК завершили модернізацію підстанції електропостачання виробничого обладнання першої рудозбагачувальної фабрики, де встановили сучасні агрегати з мікропроцесорним захистом. Цей проєкт дозволить збільшити надійність роботи технологічних секцій № 9-10 і вакуумної насосної цеху.

Також упроваджують усталений комплекс екологічних заходів. Зокрема, на комбінаті ввели в дію План заходів з пилопригнічення на весняно-літній період. Розпочалися роботи з захисту від пиління хвостосховищ, відвалів та кар'єру підприємства. Також у квітні комбінат поновив щоденне зрошення водою вулиць мікрорайону Південний.

А ще ПівдГЗК приєднався до важливої соціальної ініціативи – корпоративного проєкту «Домівка для своїх». За його умовами кожен спеціаліст підприємства може надати тимчасове житло евакуйованим із Маріуполя співробітникам Групи Метінвест. Натомість компанія компенсує витрати на оренду будинку, квартири чи навіть кімнати.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.