Модернізація 21.08.2020 Читати 3 хв

Проведено плановий ремонт обладнання конвертерного цеху на Азовсталі.

На меткомбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест завершили плановий ремонт поворотного стенду для сталерозливних ковшів машини безперервного лиття заготовок №4 (МБЛЗ №4). Інвестиції в ревізію стальстенду – 10 млн. грн.

Стальстенд МБЛЗ №4 конвертерного цеху меткомбінату «Азовсталь» виконує важливу функцію у виробничому процесі та призначений для безперервного розливання сталі. Для підтримки агрегату в робочому стані та забезпечення ефективності роботи систематично проводиться повна ревізія всіх його вузлів.

Співробітники ремонтного підприємства «Метінвест-Промсервіс» спільно з підрядними організаціями за три тижні провели обстеження та ремонт розливного стенду. За результатами дефектоскопії відремонтовано металоконструкції. Замінено складові роликового кола, демпферні пристрої, кругові рейки та пневмоциліндри машин газового різання. Виконано ревізію підшипникових опор, вертлюга, механізмів пересування та підйому-опускання платформи. Також відремонтовано механізм обертання стенду, металоконструкції візків промислових ковшів із заміною верхнього балансиру, механізми пересування та переміщення супортів.

Після завершення ремонтних робіт було проведено експертний огляд розливного стенду. На підставі перевірки отримано дозвіл на експлуатацію обладнання.

Як зазначив генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер Цкітішвілі, планові ремонти обладнання всіх рівнів проводяться з метою відновлення працездатності промислових вузлів та подальшої безпечної експлуатації агрегатів: «Регулярна ревізія промислового обладнання дозволяє забезпечувати безаварійність роботи підприємства, а, отже, дотримуватися термінів нашим замовникам».