Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 23.06.2016 Читати 4 хв

Метінвест-Промсервіс реалізує програму для молоді "Злітна смуга"

Метінвест-ПромСервіс спільно з підготовчим відділенням та студентським сенатом Приазовського державного технічного університету реалізує програму "Злітна смуга". Програма «Злітна смуга» спрямована на розвиток у молоді «м'яких навичок» soft skills: лідерства, уміння працювати в команді, майстерності комунікацій, інформаційної грамотності, соціальної активності шляхом залучення до освітньої волонтерської діяльності.

Крім того, студенти та школярі отримують широкі можливості професійної орієнтації. 14 травня було проведено профорієнтаційний квест «Марафон у майбутнє», учасниками якого стали понад 350 старшокласників маріупольських шкіл. Молоді спеціалісти Метінвест-ПромСервісу, побувавши на факультетах, де навчалися самі, поділилися зі школярами та студентами своїм досвідом вибору професії, першими досягненнями у кар'єрі.

Студенти провели презентацію спеціальностей університету. 14 червня для учасників квесту стартував літній лекторій на базі підготовчого відділення ПДТУ. Це чудова можливість для майбутніх абітурієнтів уже зараз підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, вступу до вишу, вибору майбутньої професії. Перед десятикласниками виступили депутат Маріупольської міської ради, начальник відділу оплати праці Метінвест-ПромСервіс Оксана Радченко, завідувачка підготовчого відділення ПДТУ, доцент Наталія Півень та голова Ради молодих спеціалістів Тетяна Гунченко. 

Перші лекції з української мови та математики провели завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін ПДТУ Оксана Щепка та методист науково-методичного центру управління освіти міськради Людмила Субрись. Генеральний директор Метінвест-ПромСервісу Михайло Рубцов: - Вважаю, що підтримка молоді – один із пріоритетних напрямів соціальної політики. Саме молоді належить будувати подальше майбутнє міста Маріуполя, піклуватися про його розвиток та процвітання.