Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 27.06.2016 Читати 4 хв

Метінвест-Промсервіс підбив підсумки II Весняно-літньої Спартакіади

Напружена боротьба за першість Метінвест-ПромСервісу тривала протягом двох місяців. 16 підрозділів Метінвест-ПромСервісу взяли активну участь у змаганнях з восьми видів спорту – настільного тенісу, дартсу, шахів, гиревого спорту, армрестлінгу, міні-футболу, волейболу та, звичайно ж, спортивної риболовлі.

420 працівників підприємства захищали честь своїх підрозділів. Сміливість, витривалість, цілеспрямованість, вміння працювати в команді допомогли найкращим з найкращих досягти високих результатів. Колектив ЦРМП взяв «золото» з міні-футболу, волейболу, армрестлінгу та гирьового спорту.

Команда ЦСО ДП переможця у змаганнях з настільного тенісу та у загальнокомандному заліку. Першими з шахів стали працівники ЦЗГ ХП, а найкращою командою з дартсу – цех ремонту вантажопідйомного обладнання.

Наголосили й на індивідуальних заслугах «силачів» – Безпечного Максима, Радкевича Дениса, Старущенка Євгена, Калашнікова Олега, Пантелєєва Дмитра, Філімонова Валерія, Сілкіна Василя, Маркіна Олега та багатьох інших. Дякую всім, хто грав і вигравав :)