КСВ 06.07.2021 Читати 4 хв

Студенти програми Master of Public Administration із Кривого Рогу завершили навчання

Днями завершилася програма Master of Public Administration, у якій взяли участь управлінці з різних українських міст. Навчання розпочалося у 2019 році з ініціативи Групи Метінвест.

Master of Public Administration (далі – МРА) – магістерський курс з підготовки управлінців, який значно відрізняється від класичної академічної освіти. Слухачі програми – управлінці з трьох міст України – Кривого Рогу, Запоріжжя та Маріуполя.

 

ПРОГРАМА КУРСУ

 

Учасники курсу здобули знання, які допоможуть трансформувати свої міста і вивести їх на європейський рівень. Під час навчання управлінці вивчали основи організаційної культури й управління змінами, формували навички комунікації та планування діяльності. За два роки менторами курсу були ексміністри регіонального розвитку та економіки, найкращі проєктні менеджери і юристи, адвокати й комунікаційники.

 

Під час навчання ми розвивали не лише професійні, а й особисті якості. МРА готує управлінців, які можуть довіряти один одному та не бояться помилок. Завдяки програмі ми набули навичок, що допоможуть перетворювати незаплановані зміни на можливості. Такі навички допоможуть реалізувати проєкти будь-якої сфери.

— Олена ЛЕЩЕНКО, випускниця проєкту МРА, директор ГО «Криворізький фонд майбутнього».

Нещодавно студенти захистили дипломні проєкти. Розробки випускників МРА мають прикладну спрямованість і будуть реалізовані в містах, де проживають автори. Оцінювали напрацювання магістрів викладачі Донецького державного університету управління. Шестеро випускників із Кривого Рогу успішно презентували власні проєкти й отримали ступінь магістра державного управління.

Начальник управління соціальної інфраструктури ТОВ «Метінвест Холдинг» Максим Тищенко захистив проєкт на тему «Необхідність формування Плану постійної міської мобільності для Кривого Рогу». У ньому студент науково обґрунтував і практично прорахував заходи, необхідні для розвитку транспортної інфраструктури Кривого Рогу. Випускник МРА пропонує змінити транспортну модель міста з урахуванням мобільності кожного городянина. На думку автора проєкту, пішохідні та велосипедні доріжки у Кривому Розі мають бути комфортними для користувача, а парк техніки потребує негайного оновлення.

МРА це програма про зміну векторів мислення з особистої користі на користь оточення. Найкращі тренери Східної Європи навчили нас стратегії, комунікації, критичного мислення, дотримання принципів урбаністики та людиноцентричності. Навчання на курсі це, в першу чергу, про людей і їх оточення, про людей, які мислять і роблять. 

— Максим ТИЩЕНКО, начальник управління соціальної інфраструктури Метінвесту.

Нагадаємо, що освітній курс Master of Public Administration здобув перемогу в конкурсі Глобального договору ООН «Партнерство заради сталого розвитку 2020 року». Дворічний проєкт Групи Метінвест відзначили в категорії «Економічний розвиток».