09.03.2017 Читати 5 хв

Профорієнтація в Метінвесті – це весело та круто!

У Метінвесті профорієнтації – це багато інформації. Вони проходять весело та захоплююче. Дозволяють відчути себе у професії та зрозуміти, наскільки вона підходить. Для школярів Маріуполя ми провели конкурс «Сталеві трансформери Метінвесту». Коли ми створюємо щось велике і красиве, ми не тільки цим пишаємося, але й активно експлуатуємо.

Місяць тому ми розповідали про відкриття сучасного навчального центру у Маріуполі до 120-річчя ММК ім. Ілліча http://bit.ly/2ktMoMw Тепер у центрі займаються як співробітники Метінвесту, так і учні міста. На розігрів – мотиваційна презентація «Будь успішним», далі – хлопцям треба було створити мініатюри об'єкта, який міг би бути збудований із нашої сталі. В арсеналі – картон, кольоровий папір, клей та скотч, маркери, ножиці.

Фігура має бути яскравою, не менше метра заввишки, максимально схожою на свій прототип насправді та відповідати всім вимогам техніки безпеки. Пам'ятаєте, таке саме завдання виконували «Молоді лідери Метінвесту» http://bit.ly/2gsF1mE,? Підростаюче покоління настає і впоралося з ним не гірше.

Школярі збудували «Титанік» нового покоління, поїзд, який безшумно їздить по дахах будинків, і навіть хмарочос у вигляді алмазу. Усі учасники конкурсу отримали пам'ятні грамоти, призи та сертифікат на участь в економічній грі «Квиток на пароплав», а переможцям дісталося ще й запрошення на колективний похід у боулінг. У конкурсі взяли участь хлопці із п'яти шкіл Маріуполя. Багато хто з тих, хто прийшов до нас цього разу, вже вирішили пов'язати своє життя з точними науками та технічними спеціальностями. Можливо, за кілька років, хлопці стануть частиною нашої команди. Чекаємо.