Кар'єра 24.01.2022 Читати 4 хв

Професія токаря від Метінвест – за три місяці

Центр кар'єри Метінвест спільно з Маріупольським міським центром зайнятості реалізує програми з перекваліфікації та навчання. Маріупольцям пропонують пройти безкоштовне навчання за професією токаря з наступним офіційним працевлаштуванням на Маріупольський ремонтно-механічний завод Групи Метінвест. Основна вимога до кандидатів – наявність середньої освіти та бажання професійно розвиватися. Набір до групи вже стартував. Початок навчання запланований на 14 лютого.

Для освітньої програми вибрано найефективніший формат дуальної освіти. Теоретичне навчання проходитиме на базі Маріупольського ліцею автотранспорту, а практика – безпосередньо на виробничих майданчиках підприємства – Маріупольському ремонтно-механічному заводі Групи Метінвест. Термін навчання кандидатів за професією токаря – три з половиною місяці.

Учасники програми дізнаються про пристрій токарних верстатів, правила налагодження та перевірки їх точності. Також навчаться застосовувати складні контрольно-вимірювальні інструменти, вивчать систему допусків та посадок, класи чистоти обробки та багато іншого. Завдяки можливості поєднання теорії з практикою майбутні працівники не тільки знайомляться з виробництвом, але й освоюють прийоми та навички, необхідні безпосередньо на робочих місцях.

— Олена БУЗЛАМА, регіональний менеджер Центру кар'єри Метінвест. 

Після успішного проходження підготовки учасники навчальної програми отримають свідоцтво державного зразка про присвоєння робочої кваліфікації токаря третього розряду та гарантоване працевлаштування на підприємстві Групи Метінвест, а разом з цим стабільну заробітну плату, індивідуальний соціальний пакет, медичну страховку, можливість додаткової освіти, участі у програмах та перспективу побудови успішної кар'єри.

Ця програма побудована за аналогією з попередньою, з освоєння професії слюсаря-ремонтника, випускники якої вже працевлаштовуються на підприємства Групи Метінвест у Маріуполі.

Для зарахування до групи навчання за професією «Токар» необхідно звернутися до Центру кар'єри Метінвест. Фахівці чекають на вас з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 18:00, а також у суботу з 09:00 до 18:00 за адресою проспект Металургів, 68. Дізнатися деталі можна також за телефоном 0-800-606-000.