Важлива новина 10.03.2022 Читати 6 хв

Продовжуємо працювати всюди, де можливо

Нещодавно в стрічці ФБ мені випав пост про те, що кожен, хто може працювати, має продовжувати працювати, тому що це не менший захист і підтримка країни, ніж волонтерство або гуманітарна допомога. Одне інше не виключає, звичайно, скоріш навпаки – доповнює, багато, хто працює – волонтерить весь інший час. Але працює. 

Так само поза величезним гуманітарним фронтом, що розвернув Метінвест, компанія продовжує працювати всюди, де можливо. Сталь, руда, вугілля. Виплавляємо, видобуваємо. Підтримуємо й економічно країну. 

Далі по містах та підприємствах. Що і як з початку війни й сьогодні. Як завжди – читайте, поширюйте, наша робота – підтримка кожного, приклад для друга, крок до перемоги. 

***

Камянське – працюємо

Каметсталь: металурги і коксохіміки продовжують працювати. Щодня за планом виходять на робочі місця, забезпечують випуск основних видів продукції. Результати за лютий.

***

Авдіївка – заради життя

АКХЗ частково законсервований, але також працює! Продовжують роботу цех № 1 і коксова батарея № 6 другого коксового цеху. Попри всі труднощі, завод надає опалення місту. Для фахівців, які підтримують роботу заводу, обладнані надійні сховища з генераторами, аптечками, питною водою та харчовими продуктами. 

***

Покровськ – видобуваємо, захищаємо 

На початку березня гірники Метінвест Покровськвугілля – ШУ «Покровське» – видали на-гора перший мільйон тонн вугілля з початку року! А скільки ще буде – обов’язково буде)) І далі працює щодня, від стабільної роботи всіх підприємств у місті залежить життя людей і всього регіону. 

***

Кривий Ріг – тримаймося!  

КРМЗ, Юністіл, Центральний та Північний ГЗК працюють у штатному режимі, однак зменшили обсяги виробництва через проблеми зі збутом продукції. Загалом ГЗК працюють на 30-40% потужностей. Але працюють. 

ПівнГЗК продовжує забезпечувати потреби металургів Європи сировиною. Щоденно комбінат виробляє та відвантажує споживачам високоякісні обкотиші. У робочому стані підтримують  обладнання ремонтники комбінату та Метінвест-Промсервіс.

ПівдГЗК працює: видобуває руду, виготовляє залізорудний концентрат.  

І апдейт на сьогодні – жителям мікрорайону Інгулець місцева влада рекомендувала евакуюватися до північних районів Кривого Рогу у зв'язку з бойовими діями, що наближаються. Інгулецький ГЗК розпочав зупинку технологічного циклу виробництва концентрату. 

***

Запоріжжя – гуманітарний фронт 

З 4 березня Запоріжсталь перевів обладнання в режим гарячої консервації. Також частину обладнання законсервовано на Запоріжкоксі та ЗЛМЗ. З 5 березня призупинено виробничі процеси на Запоріжвогнетрив. Сьогодні підтримуємо роботу агрегатів і комунікацій.  

Натомість у Запоріжжі ми розгорнули гуманітарний фронт і почали виконувати захисну та соціальну роботу.

***

Маріуполь – блокада, катастрофа, геноцид

З першого дня війни ММКІ та Азовсталь перейшли в режим гарячої консервації. І стали захистом для багатьох у бомбосховищах. 

А сьогодні, на 15-ий день війни, в місті гуманітарна катастрофа. Абсолютна, це навіть не можна уявити… Російські війська бомблять, знищують усе, школи, лікарні, будинки… Вбивають людей. 

Ми робимо все можливе для порятунку, кричимо на всіх рівнях. Сьогодні генеральний директор Юрій Риженков про це говорив в інтерв’ю BBC.

(!) На обкладинці – Азовсталь. Українська. В Українському місті. Де зараз знаходяться українці, які захищають місто, і українці, яким вкрай необхідна тиша, щоб прийшла допомога, щоб врятувати життя. 

***

PS (!!!) Послухайте та подивіться щоденні відео від Миколи Осиченко з самого Маріуполя

Живі, дякую, тримайтесь, порятунок має бути. 

Все буде Україна!

***

Читайте та підписуйтесь на директора департаменту корпоративних комунікацій Групи Метінвест Oleg Davydenko у Facebook.