Модернізація 16.11.2020 Читати 4 хв

Триває реконструкція табору «1700» на ММКІ

У листопрокатному цеху "1700" ММК імені Ілліча Групи Метінвест в активній фазі наступний етап реконструкції табору. Фахівці виконують монтаж нової гідравлічної моталки для змотування 32-тонних гарячекатаних рулонів. Зібрано та встановлено на фундамент корпус моталки вагою понад 100 тонн.

Цей великий вузол агрегату доставили на меткомбінат у розібраному вигляді. Після ретельної підготовки встановлення станини виконували кранами цеху. З метою дотримання заходів безпеки під час підйому, перевезення та монтажу нестандартного вантажу було вивчено та опрацьовано всі можливі ризики, перевірено та підготовлено вантажопідйомну техніку, розчищено маршрут переміщення. Після встановлення основної частини було змонтовано головні вузли агрегату.

Побудовано приміщення насосної станції гідравліки, підвищення насосної «чистого» та «брудного» циклу охолоджувальної води, маслопідвалу та нових пультів управління. Нині у яких закінчується монтаж устаткування.

«Ми на наступному важливому етапі реконструкції листопрокатного табору. Його успішна реалізація дозволить розширити асортименти продукції за рахунок збільшення максимальної ваги рулонів вже до 32 тонн, тим самим підвищивши конкурентоспроможність нашого підприємства. Адже завдяки новому обладнанню покращиться і якість продукції – телескопічність та щільність змотування рулону», – зазначив генеральний директор ММК імені Ілліча Групи Метінвест Тарас ШЕВЧЕНКО.