КСВ 14.09.2017 Читати 4 хв

За підтримки Групи Метінвест у Кривому Розі з'явиться алея кованих фігур

14 вересня у Криворізькій міській раді відбулася презентація конкурсу на найкращий дизайн-проект «Алея кованих фігур у дитячому парку ім. Ю. Гагаріна».  

Творче змагання у відкритому форматі з подальшою реалізацією ідей представників прикладного мистецтва відбувається у Кривому Розі вперше. Для втілення своїх ініціатив переможці отримають 1,5 млн гривень. Авторські роботи стануть візитівкою центрального міського дитячого парку.

Конкурс проводить громадський союз «Зелений центр Метінвест» у партнерстві з міською владою за фінансової підтримки гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест. Мета проекту – підтримати рішення авторів, які працюють над покращенням архітектури міста, створити додаткові місця відпочинку для мешканців та гостей Кривого Рогу. Тема сюжетів – персонажі художніх та мультиплікаційних фільмів, казкові та вигадані герої, архітектурні ансамблі, що показують унікальність Кривбасу. Участь у конкурсі можуть усі охочі: художники, дизайнери, скульптори, ковалі, архітектори. Важлива умова – заявка має бути подана від імені юридичної особи.

Генеральний директор ЦГЗК Дмитро Шевчик: «Парк імені Юрія Гагаріна – головний дитячий парк Кривого Рогу. Завдяки конкурсу з'явиться ще одне яскраве, цікаве місце для дітей, яке, впевнений, припаде до душі та дорослим. У нашому місті живе багато талановитих людей, і такий незвичайний формат взаємодії представників творчої спільноти, бізнесу та влади дозволить реалізувати потенціал багатьох криворізьких авторів».

Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул: «Уже багато років у нас діє програма соціального партнерства із гірничо-збагачувальними комбінатами. І цього року за підтримки Групи Метінвест ми виконуємо багато робіт. Разом ми розпочинаємо оригінальний для нашого міста конкурс. Алея з унікальними авторськими скульптурами ще більше прикрасить парк Гагаріна і зробить відпочинок дорослих та дітей більш якісним, насиченим та цікавим».

Детальніше про конкурс можна прочитати тут. Заявки на реалізацію проектів приймаються до 15 жовтня 2017 року в офісі представництва Громадської спілки «Зелений центр Метінвест» за адресою: Дніпровське шосе, 14 у робочі дні з 9:00 до 18:00 або поштою: zcm.krivbass@gmail.com