КСВ 25.11.2021 Читати 4 хв

За підтримки ІнГЗК в селі Широка Дача прокладають новий водопровід

Роботи із заміни старих труб водогону проводять у рамках меморандуму про співпрацю між ІнГЗК Групи Метінвест та Карпівською територіальною громадою Широківського району.

 

Проблема незадовільного водопостачання у селі Широка Дача існувала вже не один рік. Стара мережа металевих труб, які прокладені півстоліття тому, була нездатна забезпечувати достатній тиск і якість води. Особливо гостро у літній період потерпали від цього мешканці вулиць Сонячної, Перемоги, Центральної і Набережної.

У 2021 році завдяки співпраці Карпівської громади з Інгулецьким ГЗК стало можливим вирішити наболіле питання. Нині за підтримки комбінату у селі прокладають нову мережу подачі води до будинків мешканців, багато з яких є працівниками гірничодобувного підприємства.Підтримка територіальних громад, в яких живуть родини наших працівників, є проявом соціальної відповідальності Інгулецького ГЗК. Вже третій рік поспіль ми підписуємо меморандум про співпрацю з Карпівською та Широківською ТГ і визначаємо основні напрямки допомоги. Для нас важливо створювати умови для комфортного проживання людей у сільській місцевості.

— Юрій ГАВРИЛЕНКО, директор з капітального будівництва Інгулецького ГЗК.

Заміну водогону в с. Широка Дача розпочали у вересні. Аби уникнути незручностей, під час ремонту мережі подвір’я не відключали від водопостачання. До завершення робіт люди отримують воду зі старого водопроводу. Нові пластикові труби кладуть паралельно. По завершенню монтажу спеціалісти переведуть подачу води зі старої системи на нову. Координує хід робіт ГО «Криворізька фундація майбутнього».

Разом з компанією Метінвест ми реалізуємо соціально значущі для громади проєкти.  Це водопостачання, чистота і комфорт у ФАПах, тепло і затишок у дитячих садочках, гідні умови для дозвілля і творчості мешканців. Всі заходи помітно осучаснюють сільську місцевість і розвивають внутрішню інфраструктуру громад.

— Олена ЛЕЩЕНКО, директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього».

Завершити роботи планують до середини грудня. Загальна протяжність нового водогону складе чотири кілометри, до нього підключать 332 приватних домогосподарства.​​​​​​​