Метінвест Політехніка 29.09.2021 Читати 4 хв

Викладач Метінвест Політехніки представив Україну в конкурсі

У Торонто відбувся ХХІІ Всесвітній конгрес із питань безпеки та гігієни праці на робочому місці 2021 року, в якому Україна вперше брала участь. Нашу країну на триденному форумі презентувала кандидат технічних наук за спеціальністю «Охорона праці», доцент кафедри екології та економіки довкілля першого недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка» Ольга Богданова.

До участі у ХХII Всесвітньому конгресі були запрошені представники міжнародних компаній, державних органів і соціальні партнери з різних країн світу. Задля безпеки здоров'я всіх учасників захід відбувався в онлайн-форматі.

Програма конгресу містила декілька блоків виступів експертів світового рівня. Учасники заходу обговорювали гострі питання безпеки та гігієни праці, обмінювалися своїми знаннями й досвідом із колегами. Особлива увага була приділена інноваціям у розв'язанні проблем безпеки та здоров'я, а також викликам мінливого світу, просуванню й розвитку культури профілактичних заходів у межах стратегії Vision Zero.

Крім того, експерти в невеликих групах могли обговорити окремі теми та подискутувати з колегами. Під час діалогу професіонали з України, Філіппін, Японії, Канади, Франції, США, Лівану й Індії зосередили увагу на питаннях диджиталізації оцінки ризиків, ефективності контролю підрядників третьою стороною і впливу COVID-19 на статистику професійних захворювань.

Під час свого виступу доцент кафедри екології та економіки навколишнього середовища університету «Метінвест Політехніка» Ольга Богданова розповіла учасникам конгресу про особливості організації охорони праці й методи контролю за дотриманням правил безпеки в Україні.

– Три дні повністю була поглинута цим заходом. Це особливі відчуття, адже представники української наукової спільноти в галузі безпеки праці вперше на цьому конгресі. Ми активні в соціальних заходах, залучаємо молодь, розвиваємо актуальні університетські програми безпеки в Метінвест Політехніці. Оскільки в питаннях забезпечення безпечної праці немає дрібниць, тут важлива кожна дія і крок, – зазначила Ольга БОГДАНОВА.

Ректор університету «Метінвест Політехніка» Олександр ПОВАЖНИЙ наголосив на важливості участі представників вишу в міжнародних форумах та заходах:

– Наші викладачі не лише чудово знають теорію та володіють практичними навичками, а й постійно розвиваються, переймаючи міжнародний досвід колег. Тому в найближчому майбутньому, завдяки лекціям від провідних спікерів-практиків, студенти Метінвест Політехніки матимуть унікальну можливість набути сучасних знань у сфері охорони праці та діджиталізації цієї важливої ​​галузі, а також зможуть перейняти досвід фахівців з усього світу.