27.02.2018 Читати 3 хв

Перетворимо Авдіївку разом!

З ініціативи Авдіївського коксохімічного заводу у місті стартував конкурс на найкращі проекти з облаштування прибудинкових територій та внутрішньобудинкових просторів «Перетворимо Авдіївку разом!» Конкурс реалізується у партнерстві з місцевою Військово-цивільною адміністрацією та за фінансової підтримки Групи Метінвест.

Призовий фонд – 1 млн. грн. Брати участь можуть:  органи самоорганізації населення (ОСББ, ЖКГ та ін.) громадські організації благодійні організації комітети самоорганізації населення ініціативні мешканці Заявки приймаються до 30 березня 2018 року. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 067-621 03 11 або в повідомленнях сторінки «Метінвест Авдіївка» у Фейсбуці, щодня з 9-00 до 17-00, крім вихідних.

Завантажити положення про конкурс можна тут Завантажити заявку на конкурс можна тут Учасникам необхідно підготувати та ретельно продумати всі нюанси реалізації свого проекту. Напрями конкурсу: благоустрій прибудинкових територій; благоустрій внутрішньобудинкового простору; благоустрій майданчиків для збору ТПВ.

Фінансування одного проекту – до 200 000 гривень. При розгляді заявок пріоритет надається проектам із найвищим рівнем вкладу заявника. Внесок може бути як фінансовим, так і нефінансовим – трудовий, волонтерський, транспортний та інше. Докладніше – у Положенні про Конкурс.